• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1226 Görüntülenme

Kışlık çizme modelleri 2015-2016

Soğuk ve yağışlı havalar kapımızı çalmaya hazırlanırken vazgeçilmezimiz olan çizmeler de ön plana çıkmaya başlıyor. Bu sene yine çizmeler pek çok farklı model ile zevk sahibi bayanları bekliyor.

Bu sene her sene olduğu gibi uzun çizmeler yine favoriler arasında. Eğer uzun boyluysanız sizlerde bu modelleri tercih edebilirsiniz. Her türlü kıyafetinizle kombinleyeceğiniz birbirinden şık çizmeler ünlü tasarımcıların imzasıyla mağazalarda görücüye çıkmış durumda. İster eteklerinizle isterseniz kot pantolonlarınızla giyeceğiniz çizmelerde bu yıl ufak farklılıklar düşünülmüş. Mesela topuklar platform topuğun yanı sıra daha spor ve dolgu topuklara dönüşmüş. Ama ince topuğun vazgeçilmez büyüsünü tercih ediyorsanız bu tarzda da çok şık çizmeler bulmanız mümkün.

Bu sene yine strech çorap çizmeler ile yağmur çizmeleri de seçenekler arasında yerini koruyor. Hem spor hem de klasik tarza uygun çizmelerle şıklığınızı taçlandırmanız mümkün.

Püskül modası bu sene biraz zayıflamış olsa da tamamen ortadan kalktığı söylenemez. Püskül yerine çizmelerde daha çok metal zincirler ve zımbalar kullanılmış. Ancak metal görünümlü süslemeleri tercih etmiyorsanız o zaman hem sade hemde şık modellerden seçim yapabilirsiniz.

2015 kışının en gözde modelleri arasında süet çizmeler geliyor. Hem ince topuklu modelleri ile hem de kalın ve dolgu topuklu süet çizmeler tarz bir görünüm sergiliyor.

 

cizme_modelleri-11 cizme_modelleri-10 cizme_modelleri-7cizme_modelleri-6cizme_modelleri-5

cizme_modelleri-12cizme_modelleri-9 cizme_modelleri-8

cizme_modelleri-4 cizme_modelleri-3 cizme_modelleri-2 cizme_modelleri-1

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar