2012 Aslan Burcu Mayıs ayı yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Aslan Burcu Mayıs 2012 yorumları

  Aslan burcunda olanlar Mayıs ayına başka insanların bakış açılarına karşı anlayışlı olarak giriş yapacaksınız. Mantığınız ve duygularınız eşit olacak, seyahat etmeyi arzulayacaksınız.
  Bir çok konuda özellikle iş alanlarınızda fikirlerinizi iyimserlik ve şansla ortaya koymayı başarabilirsiniz.

  7 Mayıs tarihinde ortaklaşa para alanlarınızda gerileyen ve bazı sorunları ortaya çıkaran merkür düzelmeye başlıyor. Sevdiğiniz insanın parasal konuşmaları ve görüşmeleri bu dönem sonrası yoluna girebilir.
  Eskilerden gelen ve sizi zorlayan bir ödemeniz varsa bu dönem sonrası çözüme daha etkili bir biçimde kavuşabilirsiniz.

  Mayıs ayı boyunca sosyal çevrenizde, arkadaş ortamınızda ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek bir grupsal çalışma size kendinizi iyi hissettirtecek. Geleceğinize yönelik iyi ilişkiler kurmanın tam zamanı.

  12 Mayıstan sonra bir takım duraksamalarınız yaşayabilirsiniz. Bir seyahat, eğitim veya kurs programınız, akademik alanlarınız, yakın çevre sorumluluklarınız yüzünden sonlanabilir.Ayrıca yakın çevrenizin konu ve olayları öne çıkmaya başlayacak. İletişiminiz hızlanabilir, özellikle 23 Mayıs tarihinden sonra, sosyal alanlarınızda ya da arkadaş ortamlarınızda maddi konular yüzünden bazı zorluklar yaşayabilirsiniz.

  Ay sonu ise evinizde vakit geçirmek dışarı çıksanız bile, dış ortamlarda daha az vakit geçirerek gününüzü yaşayacaksınız.

  kaynak:astrolojiburc.com​