2012 Aslan burcu nisan ayı burç yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Aslan Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu

  Aslanlar 2012 Nisan ayına ev ve aile hayatı devrede olarak başlıyor..Bu ay seyahat, eğitim, hukuk ve medya alanlarınızda karışıklıklar yaşayabilirsiniz.
  Yolculuk alanlarınızda sorunlar görülebilir, tanımadığınız yer ve ortamlarda yaşayacağınız aksiliklere karşı dikkatli olun, önleminizi alarak hareket edin.

  Aslan burcu 5 Nisandan sonra yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret alanlarınızda gerilemeye başlıyor.

  Aslanlar 14 nisana kadar bu alanlarınızda bazı aksiliklere, sıkıntı ve ertelenmelere açık olmalısınız. Bir seyahatiniz varsa bavullarınıza dikkat edin, biletlerinizi kontrol edin veya saatinizi gideceğiniz yere göre iyi ayarlayın. Yukarıda saydığım konularda kesinlikle imza atmamaya çalışın.

  Sevgili Aslan burcunda olanlar 17 Nisandan sonra ç ok yüksek fiyatlı alışverişten veya arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalardan kaçının lütfen. 24 nisandan sonraysa ortaklaşa para konularınıza dikkat etmeniz gerekebilir.Ayrıca kariyer ve iş alanlarınızda çok şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda ve toplum içinde alacağınız bir teklif sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Bu ay genel olarak, işve para alanlarınızda olumlu etkiler altında olacağınızı bilin.

  Ay sonu iş alanlarınız devreye girerken, tamamlamanız gereken işlerinizin üzerine gidebilirsiniz. Artık özel hayatınıza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.. alıntı