2012 Boğa Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Boğa Burcu Mayıs 2012

  Mayıs 2012 Boğa Burcu Yorumları

  Boğalar Mayıs ayına geçmiş konulara olumlu ve pozitif yaklaşımınızla şansınızı kendiniz yönlendirebilirsiniz. Bu ay ailenize yönelik işlerinizde duygularınız kolay harekete geçecek. evinizde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde ya da sosyal hayatınızda sorun yaşadığınız konu ve olayların geride kalmaya başladığına şahit olacaksınız.

  Hayatın şartları ve kontrolü sizin elinizde olmadığından beklenmedik oluşum ve olaylara açık olmanız gerekecek. Stresli oluşumlar en çok iş hayatınızı ve sağlığınızı etkileyecek. Ay sonu aşk, eğlence veya çocuk hayatınıza harcayacağınız enerjinizde parasal konularda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Aşk hayatınızda değerinizi somut işler üzerinden ölçmemeye çalışın.

  Mayıs ayı boyunca maddi konularda kazanımlarınızı arttıracak, iyi ilişkiler kurabilir, bu alanda güzellikler görebilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak ama bir yandan da para harcamaya ve güzel eşyalara para dökmeye başlayacaksınız. 14 - 16 mayıs günleri iş ve hizmet anlamında yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca iş ve hizmet alanlarınızda, belki de sağlık konularında bazı sorun ya da sonlanmalarla karşılaşabilirsiniz.
  astrolojiburc.com