2012 Nisan ayı Yay Burcu Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Yay Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu


  Yay Burcunu 2012 Nisan Ayında Neler Bekliyor?


  Sevgili Yaylar Nisan ayında Ev yaşantınızdan biraz uzaklaşma isteğiniz yüksek olacak.Nisan ayında işi olanlar çalışmaktan keyif alırlarken, işi olmayanlar bir şekilde kendilerini meşgul etmenin yolunu bulacaklar.
  Yay burcunda olanlar bu ay ayrıntılara takılmaktansa, olayların eğlenceli yönüne odaklanın.
  Bu dönem parasal konularda iyimser bir hava hakim olabilir.
  Parasal konularda önemli düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Ev ve aile hayatınıza yönelik girişimlerinizde, sizi etkileyecek olan bir insandan destek alacaksınız.

  14 Nisandan sonra özel hayatınız devreye girmeye başlayacak. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda kalabilirsiniz .Yine de özel hayatınızda mantığınız ve duygularınız arasında çatışmalar yaşayabilirsiniz.

  Nisan ayına ev ve aile hayatınız merkezinizde olarak giriş yapacaksınız. Ev alım, satım, kiralama ile ilgili konular bu ayda önemli olabilir.

  Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsinizYine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde cesur, atılımcı ve sosyal yönlerinizi bu 2 ay boyunca ortaya koyacaksınız.
  Çocuk yapmak isteyenler, olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu ay içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.

  Nisan sonunda iş alanlarınızdaki aksiliklerin, özel hayatınızda sizi sinirli ve tepkili kılmasına izin vermeyin veya tam tersi durumlar oluşabilir.
  Ayrıca, aşk hayatınızda bazı sorunlar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine iş ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız..

  alıntı