2012 nisan ayında başak burcunu neler bekliyor?

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  2012 Nisan Ayı Başak Burcu Yorumları

  Nisan 2012 Başak Burcu Yorumu

  Sevgili Başaklar bu ay çevrenizle kısıtlı olan hayatınızın dışına çıkmak ve tanımadığınız insanlarla bir arada olma isteği ile dolu olabilirsiniz.Sizi harekete geçirecek konu ve olaylar hayatınızı renklendirebilir, seyahat, eğitim, ticaret veya medya alanlarınızda güzel şanslarınız olacak.

  8 Nisanda özel hayatınızda ilişkinizdeki sorunları temizlemek ve problemin derinine inmek için güzel bir gün Size bir çok konuda destek veren bir insandan alacağınız fikirler, size yeni kapılar açabilir Dış ortamlarda kendinizi oldukça şanslı ve rahat hissedeceksiniz.

  12-16 Nisan tarihleri arası kariyer ve iş alanlarınız yoğunlaşacak. Göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla sürtüşmelere dikkat edin.

  Nisan ayına özel ilişkileriniz, ortaklı iş alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. Taşınma gibi işleriniz varsa bu ay içerisinde yapmaya çalışın. Ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz Yine banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, vergi konularına çözümler bulmak için rahat bir süreç içerisinde olacaksınız. Gizemli ve ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir.
  Ayrıca parasal konularda bazı zorlanmalar gündeme gelebilir. Parasal sorumluluklarınızı gözünüzde büyütmemeye çalışın.. Nisan sonu, özel hayatınızda sinirli davranmamaya özen gösterin.

  (Alıntı)