2012 Nisan ayında Kova burcunu neler bekliyor?

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Kova burcunda doğanlar: Nisan ayına başlarken enerjiniz sizi daha çok ailenize veya evinize yönlendirebilir..

  Kova Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu


  Kova burcu nisan ayında yaşadığı mekanda keyif yapmak ve vaktini kendisini rahatlatacak ortamlarda bulunarak geçirmek derdinde olacak.
  Duygularınızdaki inatçılık beraber olduğunuz insanla takışmalara neden olabilir.
  5 Nisandan sonra maddi konularda beklenmedik yerlerden alacağınız destekle hareket edebilir, kendinizi bu konularda güçlü hissedebilirsiniz.
  Önemli kararlarda iyimserliği bir kenara bırakarak hareket etmeniz uzun vadede daha büyük kazançlara sebebiyet verebilir.

  Nisan ayının ilk haftasında özellikle aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Yaratıcılığa dayalı işleriniz için gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz.
  Borsada yatırım yapıyorsanız,dikkatli adımlar atmaya çalışın.
  Nisan ayı itibari ile, yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.
  Ayrıca bu ay yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla etkili bir iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.

  Nisan 2012 Kova burç yorumu

  Kova burcu nisan ayı yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir ay olacak.
  Her konuya merakınız fazla olacağından aktif olan bu döneminizi iyi değerlendirin ve sabırsızlıktan uzak durun Parasal konularda sinirlerinize hakim olamayabilirsiniz.
  Para alacak verecek dengesini iyi ayarlamaya çalışın.Ay sonu ise, yakın çevre ilişkileriniz, uzak çevrenizden alacağınız haberlerle bozulabilir. Aile ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız..

  alıntı