8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 8 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri 2013 mesajları

  2013 kadınlar günü mesajları
  [​IMG]

  Bütün dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


  [​IMG]

  Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.


  [​IMG]


  Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.


  [​IMG]  Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.


  Mesafeler uzak olsada,yuregim hep senin canim.Kadınlar günün kutlu olsun


  [​IMG]


  Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.


  [​IMG]  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.  [​IMG]

  Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

  8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum


  Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum Varlığınla mutluyum Kadınlar günün kutlu olsun sevgili annecigim


  [​IMG]

  Her şeye değer senin sonsuz sevgin Seni çok arıyorum Çok özledim Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim  Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim Kadınlar günün kutlu olsun..


  Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.


  Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabrıniçin çok teşekkür ederim..KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  [​IMG]