Akrep Burcu 2012 Mayıs ayı yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Akrep Burcu Mayıs 2012 yorumu, akrep burcu aylık yorumu 2012

  Akrep Burcu Mayıs 2012

  Mayıs ayı iş yaşamınızdaki gelişmeler konusunda başkalarına yardımınız fazla olacak. Sevgili Akrepler bu ay iş alanlarınızda ve ortaklaşa işlerinizde önemli şanslara sahip olacaksınız. Beraber çalıştığınız insanların bakış açılarına karşı esnek ve anlayışlı olabilirsiniz.
  Sadece detay isteyen işlerinizi çok fazla gözden kaçırmamaya çalışın ve bir işinizi bitirmeden diğerine geçmeyin.


  Mayıs ayı itibariyle aşk hayatınızda, eğlence veya sanata dayalı işlerinizde veya varsa çocuklarınızın hayatında yaşadığınız iletişim sorunları geride kalmaya başlayacak zira merkür düzeliyor. Bu alanda yaşadığınız iletişim sıkıntılarınızın düzeldiğine tanık olmaya başlayacaksınız. İnsanlar bu dönem size fazlasıyla yardım edecekler.

  Bu ay içinde almanız gereken bir kredi veya borç varsa, hiç düşünmeyin bu ay sonundan sonra harekete geçebilirsiniz. İş ve hizmet alanlarınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve siz şimdiye kadar farketmediğiniz gerçekleri görebilir ve buna göre tepki verebilirsiniz. Sağlığınızı iyi korumanız gereken bir kaç gün içinde olacaksınız.

  Ay sonunda biraz geri planda durmak, kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Biraz geriliminiz fazla olabilir, Sosyal ortamlarda ve arkadaş meclislerinde ortaklaşa para konularında bazı sürtüşmeler veya anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Borç alıp, vermemeye özen gösterin. Özellikle kendi istekleriniz ön plana çıkacak.

  astrolojiburc.com​