Akrep Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  2012 Mart ayı Akrep Burcu Yorumları
  Mart 2012 Akrep burç yorumu


  2012 yılı mart ayında Akrep burçlarını neler bekliyor?

  Akrep burçları bu aya dış ortamlarınız aktif olarak başlayacaksınız. Yakın çevre ilişkilerinizde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Kendinizi biraz rahat bırakırsanız problemleriniz rahatlıkla çözülecek. Bu ay , işiniz herşeyden önce gelecek. Karşılaşacağınız şansları, doğru hamlelerle kendi hayatınıza yönlendirebilirsiniz. Özellikle 7 Mart'tan sonra kariyeriniz ve işinizdeki oluşumlar,aile hayatınızda streslere neden olabilir. Anne, babanız arasında çekişmelere şahit olabilirsiniz.

  Özellikle iş,hizmet ve sağlık alanınızda 3 haftaboyuncagüzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak.Venüs koç burcunda lider ve başınıza buyruk hareket etmeyi çoğaltacağından, yine iş,hizmet ve sağlık alanlarınızda dikkatli adımlar atmalısınız. Yine bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimine dikkat edin. Gözden kaçırdıklarınız ve atladığınız konular yeniden gündeme gelebilir.Hayatın kontrolünün sizin elinizde olmadığını anlamalı ve gelen her tür olaya, acaba bu benim işime uzun vadede nasıl yarayacak, ne gibi dersler almalıyım diye bakmalısınız.

  Mart sonu iş ve hizmet alanlarınızda beklenmedik ani teklifler ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu alanda tanışacağınız yeni ve ilginç insanlar size farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Duygularınızı ifade ederken zorlanabilir, biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

  Alıntı