Akrep burcu yükseleni nedir

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Hilal tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Hilal

  Hilal

  Katılım:
  2 Mart 2012
  Mesajlar:
  469
  Akrebin yükseleni nedir  Akrep Burcunun Yükseleni Koç :
  Dogum aninda Koç burcunun yükselmesi bazi özelliklerinizi daha da artirir. Yükselen Koç etkisiyle asiri atilgan, korkusuz, gözünü budaktan sakinmayan, yenilik ve degisiklik pesinde kosan maceraci biri olursunuz. Koç'un cesaretiyle sabriniz ve kararliliginiz birlestiginde çok büyük isler basarabilirsiniz. Gözleriniz ve bakislariniz çok etkindir.
  Yöneticilik ve ileriyi görme yeteneginizle her seyi iyi planlar, geleceginizi garanti altina alirsiniz. Cesaretiniz, ileri görünüsünüz ve sabriniz sayesinde arastirmaci olabilir, bilim dallari ile ilgilenebilirsiniz. Yöneticilik yapabilir, sporla ilgilenebilir, askerlik ve güvenlik ile ilgili islerde, gizlilik gerektiren konularda basarili olabilirsiniz.
  Ask konusunda cinsellige önem verir, macera pesinde kosarsiniz. Kisa süreli bir sürü macera yasayabilirsiniz. Ani kararla evlenirseniz bir süre sonra yanildiginizi anlarsiniz. Mutsuz bir evlilikte bosanmaya yanasmaz gizli iliski yasarsiniz. Cinsellikte oldukça basarilisiniz. Iliskilerinizde kuskucu ve kiskanç davranir, sevdiginiz kisiyi kisitlarsiniz. Terazi ile mutlu olabilirsiniz.

  Akrep Burcunun Yükseleni Boga :
  Dogum aninizda Boga yükseliyorsa inatçi, dayanikli, sevgiye ve maddi degerlere önem veren, yükselmeyi hedefleyen basarili biri olursunuz. Kuskucu, kiskanç ve yapilani affetmeyen kinci biri olabilirsiniz. Elinizdeki degerleri iyi korur, kolay güvenmezsiniz. Olaylar karsisinda sogukkanli davranir, sabirla çalisir, mesleki ve parasal konularda tutarli davranir, birikim yaparak zengin olursunuz.
  Meslek olarak size para ve güvenlik getirecek, mesleklere yönelir, is konusunda risk almazsiniz. Güvenli adimlarla ilerler, geleceginizi garanti altina alirsiniz. Sansinizi perde ve sahnede deneyebilir, isterseniz bankaci ve borsaci olabilir Veya para ile ilgili baska bir is seçebilirsiniz.
  Askin yasaminizda çok önemli bir yeri vardir. Sevip ve sevilmeyi, mutlu yuva kurmayi arzu edersiniz. Es seçimine dikkat eder, cinsellige önem verirsiniz. Ask konusunda kuskucu ve kiskanç davranir, tek bir es ve evlilik istersiniz. Sevdiginiz kisiye bagli kalir, ayrilmayi aklinizdan bile geçirmezsiniz. Kararli ve çekici Akrep burcuyla iyi anlasabilirsiniz.

  Akrep Burcunun Yükseleni Ikizler :
  Ikizler yükselen Akrep iseniz duyarli, hareketli, dirençli, cesur, firsatlari degerlendirmesini bilen birisiniz, ikizler burcunun etkisiyle etrafinizla iyi iletisim kurar, dostluk iliskilerine önem verir, sabirli çalismalarinizla basarili olursunuz. Duygularinizla degil aklinizla hareket eder, olaylari çabuk kavrarsiniz.
  Seçeceginiz meslekte zekâniz ve kararliliginiz sayesinde basarili olur, istediginiz konuma gelirsiniz. Basin - yayin, edebiyat, alim - satim, bankacilik, tasimacilik sektörü ile Ilgili islerde basarili olabilirsiniz. Arastirmaci olabilir, hukuk dallari ile ilgilenebilirsiniz.
  Ask konusunda sevgiye önem veriyor ama ayni zamanda kiskanç ve kuskucu duygulardan da kurtulamiyorsunuz. Duygularinizi dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Es seçimini iyi yapmali, ani bir kararla evlenmemelisiniz. Hayatinizda birden fazla evlilik ve ask iliskisi söz konusu. Ikizler etkisiyle çift kismetli birisiniz. Hareketli ve neseli Yay burçlariyla iyi anlasabilirsiniz.

  Akrep Burcunun Yükseleni Yengeç :
  Yükselen Yengeç etkisiyle duygusal, hassas, yuvasina ve ailesine bagli, maddi degerlere önem veren, inatçi, tutucu, kuskucu ve kiskanç biri olursunuz. Yengeç -Akrep karisimi sizi güvensizlige götürebilir. Yapilani unutmayan, kinci, kimseye güvenmeyen biri olabilirsiniz. Sir saklamasini iyi bilir, duygularinizi belli etmezsiniz.
  Paraya önem verir, sabir ve gayretinizle basarili olur, harcamalarinizi kontrol altinda tutar, birikimlerinizi iyi degerlendirirsiniz. Elinizde bereketlidir. Paranizi yalniz aileniz için harcayan siki elli birisiniz. Karamsar ve asiri önlemci olusunuz yapacaginiz atilimlarda engel olusturur. Bankacilik, ticaret, siyaset, kadinlar Ile Ilgili islerde ve tasimacilik sektöründe basarili olabilirsiniz.
  Sevgiye önem verir, mutlu bir yuvanin hayalini kurarsiniz Sizin için en önemli sey paradan sonra esiniz, çocuklariniz ve evinizdir. Sevdiniz mi tam sever, yüreginizin sesini dinler, yuvanizda mutlu olursunuz. Tek bir evlilik yapar, cinsellik konusunda duyarli davranir, her seyin gizlilik içinde olmasini istersiniz. Kararli ve tutumlu Oglak ile mutlu olabilirsiniz.

  Akrep Burcunun Yükseleni Aslan :
  Aslan yükselen Akrep burcuysaniz hirsli, kararli, yönetme kabiliyeti gelismis, kuskucu ve kiskanç birisiniz. Sizler paraya ve kariyere çok önem verir, etrafinizin ilgisini çeker, kendinizi begenir, her seyin en iyisini ister, hirsiniz sayesinde elde edersiniz. Israrci ve inatçi olabilir, amaçlariniza ulasmak için her yolu deneyebilirsiniz.
  Iradeniz, direnciniz ve çaliskanliginiz sayesinde basarili olur, bol para kazanirsiniz. Kazandiginiz parayi akilci yatirimlara çevirmelisiniz. Yöneticilik, kuyumculuk, bankacilik, ticaret ve organizasyon gerektiren örgütsel islerde, yaraticilik isteyen sanatsal faaliyetlerde basarili olabilirsiniz. Sansinizi perde ve sahnede deneyebilirsiniz. Isinizde diktatörce davranabilirsiniz.
  Konusmalariniz ve davranislarinizla karsi cinsin ilgisini çeker, sevgiye önem verir, tam anlamiyla baglanacaginiz birini arasiniz. Sizin için ask kadar cinsellikte önemlidir. Esinizi dikkatli seçer, herkes tarafindan begenilen üstün bir es istersiniz. Sizi ancak güçlü ve üstün Kova burçlari mutlu edebilir.

  Akrep Burcunun Yükseleni Basak :
  Yükselen Basak etkisiyle çevresine ve dostluklara önem veren, herkesle uyumlu iliskiler içinde olmayi isteyen, sabirli, çaliskan, kuruntucu, kuskucu, kiskanç, hirsli, güvensiz ve içine kapanik biri olursunuz. Ayrintilarla ugrasir, her seyi en ince ayrintisina kadar inceler, begenmediginiz seyleri sivri dilinizle elestirirsiniz. Mantiginizin sesine kulak vermeniz sizi basariya götürecektir.
  Çaliskanliginiz ve tutumlulugunuz sayesinde basarili olur, mal mülk edinirsiniz. Meslek olarak edebiyat ve basin - yayinla ilgili Isler sizin için çok uygundur. Sabir isteyen ve arastirma gerektiren laboratuar çalismalarinda ve tip dallarinda basarili olabilirsiniz. Ticaret, bankacilik, siyaset ve toprakla ilgili islerde ilginizi çekebilir.
  Evine ailesine düskün, manevi degerlere önem veren tutucu birisiniz. Askta kuskucu davranir, kolay güvenemez, duygularinizi anlatmakta zorluk çekersiniz. Sevginizi belli etmez, içinizde saklarsiniz. Es seçerken uyumlu olmasini ister, fazla dikkat çeken kisilere yanasmaz, iliskinizin kalici olmasini istersiniz. Sizi duygusal Balik burçlari çok mutlu edebilir.