Aslan Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  2012 Mart ayı Aslan Burcu Yorumları
  Mart 2012 Aslan burç yorumu


  2012 yılı mart ayında Aslan burçlarını neler bekliyor?

  Aslan burçları bu aya biraz geri planda başlayacaksınız ama öğleden sonra şartlar değişecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

  İş konularında özellikle uzun zamandır beklediğiniz ve üstüne düştüğünüz işlerde durumu güçlendirmek ve teknik konuları halletmek için hareketegeçebilirsiniz. iş alanlarınızda özellikle öğleden sonra oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. 7 Mart'tan sonra özel yaşantınızda hassas oluşumlar meydana gelebilir, yakın çevrenizin işleri ve sağlığıyla uğraşmak bu dolunay sevdiğiniz insanla ilişkilerinizde gerilimlere yol açabilir. Hayatınızla ilgili konularda biraz zorlanarak kararlar alabilir ve kendi alanlarınızda fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.


  Venüs koç burcunda ve sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikleryaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Venüs sosyal ve bireysel bir burç olan koç burcuna geçtiği için, bu alanlarda rahat, farklı ve özgür tavırlarınız yaptığınız işte kendinizi göstermenize neden olacak. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı sevginiz ve anlayışınız artabilir ama kıskanç ve huzursuz yapınızla bazı ilişkilerinizi de zorlayabilirsiniz.

  Satürn sizin iletişim ve yakın çevre evinizde gerilemeye başlayacak. iletişime dayalı işlerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Eğer sorumluluklarınıza yeteri kadar önem vermediyseniz, bu alanlarda yeniden yapılandırma çalışmaları kaçınılmaz olacak. Yakın çevre ilişkilerinizde sorumluluklar artabilir. aniden ortaya çıkacak bir eğitim, iş veyaseyahatfırsatı sizi mutlu edebilir. Bugün oluşan şartlar karşısında olabildiğince esnek ve cesur olmalı, fırsatlarıdeğerlendirmelisiniz. Ay sonu ise, yakın çevreniz ve iletişim halinde olacağınız insanlarla bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca size keyif verecek bazı planlar yapılacak.

  Alıntı