Balayı Planı Nasıl Yapılır?

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Yavuz tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.897
  Düğün tarihi için gün saymaya başladınız ancak balayı planınız henüz hazır değil mi? Öyleyse bu önerilere bir göz atmalısını!

  Düğün yorgunluğundan sonra bu tatil size ilaç gibi gelecek. Eşinizle geçireceğiniz en romantik tatillerden biri olacağı için balayı planınıza eşinizle konuşarak başlayın. Birlikte fikir yürütün ki balayınız o kadar kusursuz olsun. Öncelikle nasıl bir tatile ihtiyacınız olduğunu düşünün. Deniz ve güneş mi yoksa eğlenceli bir sahil kasabası mı? Dinlenebileceğiniz bir tatil mi istiyorsunuz yoksa yeni keşifler yapacağınız bir gezi mi?

  Buna karar verdikten sonra balayınız için ne kadar bütçeniz olduğunu belirleyin. İlla çok para harcamanız gerekmiyor. Ege’de bir kasabaya da gitseniz Maldivler’e de gitseniz bu tatil unutulmaz olacak unutmayın!

  Tatil konseptini ve bütçenizi belirledikten sonra gitmek istediğiniz yerlerin bir listesini yapın. İstemediğiniz yerleri eleyin. Listelediğiniz seçenekleri ulaşım, otel ve çekicilikleri açısından değerlendirip karar verin.

  Tatil yerine de karar verdikten sonra tatildeki günlerinizin planını yapmaya başlayabilirsiniz. Balayına gideceğiniz yerde nasıl aktivitelerin yapıldığını, ne tür lezzetlerin olduğunu ve görülmesi gereken yerleri araştırın. Her günü kahvaltıdan yatma vaktine kadar planlayın ki unutulmaz anılar biriktirebilin!

  Her şey tamam olduğuna göre tatil alışverişinin vakti geldi demektir. Gideceğiniz yeri ve tatil konseptini düşünerek ihtiyaç listenizi hazırlayın.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 10 Temmuz 2018