Balık Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  2012 Mart ayı Balık Burcu Yorumları
  Mart 2012 Balık burç yorumu


  2012 yılı mart ayında Balık burçlarını neler bekliyor?

  Balık burçları bu aya aşk hayatınız, yaratıcılığa veya sanata dayalı işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız SevgiliBalıklar

  Sosyal çevrelerde veya grupsal aktivitelerde para ile ilgili konularda üzerinizde bir baskı hissetmeniz mümkün, ancak iş alanlarınızda bu ay alacağınız güzel haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Aşk hayatınızdaki değişimlerin, hayatınızıgüzelleştirdiğini farkedebilirsiniz. Mart ayında iş vehizmet alanlarınızı etkileyecek olan dolunay, iş alanlarınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine burası sağlık eviniz olduğundan sağlığınıza bu birkaç gün dikkat edin.

  Sağlığınızla ilgili konuların ön plana çıkması, iş hayatınızı ve yapmanız gerekenleri olumsuz etkileyebilir. 16 Mart itibariyle, para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. Bu boyuncapara konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Venüs koç burcunda sosyal ve aktif davranmayı getirdiğinden harcamalarınız fazlasıyla artabilir. Gezmeye, görmeye,spor ve değişik seyahatlerve aktivitelere para harcayabilirsiniz. Malınızın ve paranızın değerini bilmelisiniz.

  Yine bu ay, sizin ortaklaşa para konuları, banka, vergi,kredi,faiz evinizde gerçekleşecek olan Satürn gerilemesi, ortaklaşa maddi konularda yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklarınızda bir takım sorunlar ortaya çıkartabilir. Yine eşinizin veya sevdiğiniz insanın parasal durumlarında da bir takım sorunlar gözlenebilir. Mart sonu, beklenmedik ve ani ortaya çıkacak bir fırsatsonucu elinize para geçebilir. Şanslı bir dönem içindesiniz, ortaklaşa para alanlarınız devreye girmeye başlayacak. Parasal fırsatlarınız yüksek olacak.

  Alıntı