Balık Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  2012 nisan ayında Balık burcunda olanları neler bekliyor?

  Balık burcu nisan ayına kişisel istekleriniz ön planda olarak giriş yapıyorsunuz. Bu ayı en güzel şekilde değerlendirin.

  2012 Nisan ayı Balık Burcu Yorumları


  Balık burcu bu ay kısa yolculuklar, keyifli gezintiler, sıcak sohbetler ilginizi daha fazla çekecek.Yakın çevreniz ile akraba ya da kardeşlerinizle olan iletişiminiz ön plana çıkıyor. Merak duygusu sizi harekete geçirebilir, arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz.
  Geleceğinize yönelik planlarınızda değişiklikler yapma ihtiyacınız fazla olabilir.
  Hayatınıza yön verirken, size destek sağlayacak, güçlü arkadaşlardan fayda sağlamak işinize yarayabilir..Özel hayatınızda biraz dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

  12 Nisan sonrası ev ve aile konularınız önem kazanmaya başlayacak.Canınız işe gitmek istemeyebilir, birçok işinizi evinizden halletmeye çalışacaksınız.Ya da aile hayatınızın gereklilikleri, kendi isteklerinizin geride kalmasına neden olabilir.

  17 -22 Nisan tarihleri arasında para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor.
  Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.

  Ticaretle uğraşan balıklar bu ay dönemde olumlu etkileniyor olacak.Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

  Ay sonu özel hayatınızda sinirli yapınız devreye girebilir. Sevdiğiniz insana karşı anlayışı elden bırakmamaya özen göstermelisiniz. Aynı şekilde karşı tarafta size karşı sinirli olabilir.Ayrıca maddi konularda ilişkinizde bazı bozulmalar yaşayabilirsiniz dikkatli olun.

  alıntı
   
 2. webkolik

  webkolik

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  2.991
  Cevap: Balık Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu

  Balık Burcunun da yorumları iyiymiş