Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  2.991
  Başak Burcu Erkeğinin özellikleri nelerdir?
  Başak Burcunun Erkeği


  Başak Burcunun Erkekleri pratik, sabırlı ve ayrıntıcıdır. Başkalarının hayatları konusunda da aynı titizliği gösterir. En muhteşem yeteneği, kendi ya da başkalarının düşlerini gerçekleştirebilme özelliğidir.

  Başak burcunda doğan erkekler ailelerine çok düşkün olurlar. Bu yüzden bu burçtan bir erkekten hoşlanıyorsanız onu ailesiyle dost olmaya çalışın, ayrıca dostlarına yakınlık gösterin. Başak burcu erkeği ailesinin ve dostlarının eleştirilmesine katlanamaz ve bu tür durumlarda garip bir biçimde savunmaya, hatta karşı saldırıya geçer. Onun sertleştiğini, kırıcılaştığını görüp üzüleceğinize biraz daha az konuşun. Zaten Başak erkeği sözünü esirgemeyen bir tiptir. En olmayacak şeyi insanın yüzüne pat diye söyleyebilir. Bir özelliği de bilgiye, kibarlığa, zarafete ve nezakete önem vermesidir. Konuşurken seçtiğiniz sözcükler de onun için önemlidir. Argo kelimelerden nefret eder. Kendisi arkadaşlarının yanında rahatlıkla bu tarzda konuşsa bile sizin yanınızda bunların hiçbirini yapmayacak, üstelik sizden de aynı özeni bekleyecektir. Zaten sohbetlerde en sevdiği şey entellektüel konularda uzun uzun tartışmak, fikir alışverişi yapmaktır. Başak insanlarının temizliğe düşkün olduklarını söylemiştik. Çevresindeki her şeyin tertemiz, pırıl pırıl olmasını ister. Parfüm seçiminde bile ağır kokuları değil, temizliği temsil eden çiçek kokularını tercih eder.

  Başak Burcunun Erkeği Alçakgönüllü, titiz ve iyi niyetlidir. Entrikadan hoşlanmaz. Birlikte yaşanması güzel bir adamdır. Saplantılı bir üretme arzusu vardır. Bunu tatmin edemediği zaman tanınmayacak kadar aksi, soğuk ve uzak biri haline gelebilir. Paraya çok önem verir. Çok ama çok varlıklı biri bile olsa çalışmayı ve daha çok kazanmayı ister. Başak insanlarının çıkarcı insanlar oldukları söylenemez ama yine de çoğunlukla zengin ve güçlü kadınlarla ilişki kurar ya da evlenirler.
  Bunun bir sebebi de aşktan korkmalarıdır. Bu konuda yenemedikleri bir çekingenlikleri vardır. Sağlıklarına da çok düşkün olurlar. Bu düşkünlükleri hastalık korkusu düzeyine varabilir. Mideleri ağrısa ülser olduklarını, hafifçe öksürseler vereme yakalandıklarını zanneden erkekler en çok Başak'lardan çıkar.

  Alıntı