Başak Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  2012 Mart ayı Başak Burcu Yorumları
  Mart 2012 Başak burç yorumu


  2012 yılı mart ayında Başak burçlarını neler bekliyor?

  Başak Burçları bu aya sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkilerinizdeki konularla başlıyorsunuz.

  Aşk hayatınızda tutkularınız sizi bu pazartesi fazlasıyla yönlendirebilir.Yolunda gitmeyen şeyleri çabuk farkedecek, bu konularda değişiklikler yapmak isteyeceksiniz.Bilinçaltı düşüncelerinizin sizi olumsuz yönlendirmesine izin vermeyin. 8 Mart'ta beklenmedik etkilere ve olaylara açık olacaksınız. Bu birkaç gün iş hayatınızda gizli saklı olaylar gün ışığına çıkabilir, bazı şeyler duyabilir, üzerinizde tedirginlik hissedebilirsiniz. Yine arkadaşlarınızın hayatında da önemli olaylar yaşanabilir ve sizde olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz.

  Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Venüs girdiği evegüzellikler ve olumlu ilişkiler getirir. Kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler geliştireceksiniz.Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler. Özel hayatınızdaysa tutkularınıza sarılarak iç güdüsel ve baskın davranabilirsiniz.

  Yine 19 Mart ve sonrası birkaç ay boyuncaaşk hayatınızda kendinize has tarzınızla hareket edebilir veya bu alandaki gelişmelerde bir takım yavaşlamalar kaydedebilirsiniz. Sizin para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda gerilemeye başlayacak olan satürn, parasal konularda bir takım zorlanmalar yaşamanıza neden olabilir.

  Maddi konulara ne kadar dürüst yaklaştığınız yine bu süreç içerisinde karşınıza çıkacak. Ayrıca ortaklaşa para gelirlerinizde bir artış söz konusu olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin hayatında parasal olarak beklenmedik gelişmeler yaşanabilir veya siz farklı veya beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz.Ay sonunda, para durumunuza göre planlar yapacak veya harcamalarda bulunacaksınız, parasal konular daha ağırlık kazanmaya başlayacak.

  Alıntı