Başak Burcu Mayıs 2012 burç yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Başak Burcu Mayıs 2012 başak burcu mayıs 2012 ayı burç yorumları

  Sevgili Başaklar Mayıs ayına biraz geri planda durmayı tercih ederek ve güne adapte olmakta zorlanarak başlayacaksınız.Bu Pazartesi canınız pek fazla bir işle uğraşmak istemeyecek.
  Derin düşünceler, yalnız kalma arzusu veya düşüncelerinizi insanlardan gizleme isteğiniz yoğun olabilir. Geçmişi hatırlatacak konu ve olaylara takılı olacaksınız. Hisleriniz bu aralar kuvvetli ve ne istediğinizi ve hissettiğinizi biliyor olacaksınız.

  8 Mayıs tarihinden sonra özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde bir takım sorunlar çıkartan merkür düzelmeye başlıyor.Artık bugünden sonra sorunlarınıza daha rahat çözümler üretebileceksiniz.

  14 Mayıstan sonra kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü arttırsa da ilişkilerinizin iyi ve düzgün olması sonucu, şartları lehinize döndürebilirsiniz. Bu dönem terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa karşı taraftan talep etmenin tam zamanı.
  Ayrıca en çok ortaklaşa para alanlarınızda ve kendi paranız konusunda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Üstlendiğiniz maddi sorumluluklarınız bazı konularda dengeyi oturmanızı zorlayabilir.

  Ay sonu parasal konulara kafanız takık olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda kadın, erkek ilişkilerinizi dengeye otrutmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca yakın çevrenizle beraber hareket etmek sizin için önemli olabilir.
  Zeynep Turan
  astrolojiburc.com ​