Big Brother 5. hafta eleme listesi

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve Webokur tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Webokur

  Webokur

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  80
  Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Big Brother Türkiye yarışmasında heyecan her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz hafta eve veda eden isim 19 yaşındaki futbolcu Tuğra oldu. 4 hafta sonunda evden ayrılan Tuğra oldukça metanetli bir şekilde evden ayrılırken 5. haftanın eleme listesi de belli oldu.

  Yaşanan olayların neticesinde listeye girmeyi başaran 4 isim bir hafta boyunca eleme korkusu yaşayacak ve hafta sonunda 1 şanssız yarışmacı büyük ihtimalle göz yaşları ile evden ayrılacak. Bakalım 5. haftada eleme listesine giren isimler kimler ve neden bu listeye girdiler?

  1-Çağla: Çağla geçtiğimiz hafta yaptığı talihsiz açıklama ile evde tepki alan isim oldu. 33 yaşındaki Çağla evin haşarı çocuğu 20 yaşındaki Onur’a aşık olduğunu itiraf edince Onur’dan büyük bir tepki gördü. Ev içerisinde de sürekli ağlayan Çağla bu hafta aşkının kurbanı oldu denilebilir. Gerek giyim tarzı, gerekse hareketleri ile tepki toplayan çağla arkadaşlarının gitmesi yönünde en çok oy verdiği isim olarak ilk sıradan eleme listesine girmeyi başardı.

  bigbrother_cagla

  2- Gökçen: Eve girdiği ilk günden itibaren arkadaşları tarafından hep bir tepkiyle karşılaşan Gökçen bugüne kadar her hafta eleme listesinde yer aldı. Buna karşılık halk oylamasından hep en yüksek SMSi alarak evde kalmayı başardı. Platin saçları, lensleri, konuşma tarzı ile hep biraz farklı olan Gökçen’in arkasında ciddi bir hayran kitlesi var. Demirle olan yakınlaşması gözlerden kaçmazken bu hafta Demir tarafından da evden gitmesi yönünde adı söylenen Gökçen gözyaşlarına hakim olamadı ve her hafta eleme listesinde olmaya artık dayanamadığını dile getirdi. Bakalım bu hafta yine SMS ile kendini kurtarabilecek mi?

  bigbrother_gokcen

  3- Onur: Evin yaramaz çocuğu olarak nitelendirilen Onur bu hafta eleme listesine girerek Çağla ile karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz hafta Çağlanın itirafı ile şok olan Onur bu hareketin yanlışlığını savunurken bu hafta bir bomba patlattı ve 30 yaşındaki Seda’ya aşık olduğunu itiraf etti. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye düşünebilirsiniz. 33 yaşındaki Çağla’nın aşkına şiddetle karşı çıkarken 30 yaşındaki Seda’ya aşık olduğunu söyleyen Onur bakalım hafta sonunda evde kalıp aşkını yaşayabilecek mi?

  bigbrother-onur

  4-Demir: Evin en ağır başlı yarışmacılarından birisi olan Demir etliye sütlüye karışmayan kendi halinde bir yarışmacı. Gökçen ile yakınlaştığı düşünülürken evden gitmesi yönünde yine onun adını vermesi acaba dedikoduların önüne geçmek için bir taktik mi diye düşünülmesine neden oldu. Eleme listesi açıklandıktan sonra arkadaşları ile neden listede olduğunu tartışan demir güçlü bir rakip olduğu için adının yazıldığını düşünüyor.