Bilgisayardan instagrama Çok Kolay fotoğraf yükleme

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Eylem tarafından 5 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

 1. Eylem

  Eylem Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  15 Kasım 2012
  Mesajlar:
  1.691
  instagram1.jpg instagram2.jpg instagram3.jpg instagram5.jpg instagram4.jpg

  Bir çoğumuz için instagram da fotoğraf paylaşmak için bilgisayardaki fotoğraflarımızı cep telefonlarına aktarmak zor gelebilir.Bilindiği gibi bilgisayarda instagram hesabıyla oturum açabiliyor fakat fotoğraf yükleyemiyoruz.Şimdi anlatacağımız çok basit yöntemle bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleyebileceğiz ve bunun için herhangi bir programa ihtiyaç duymadan bu işlemi yapabileceğiz.

  Öncelikle chrome tarayıcınızdan instagram'a giriş yapın.Aşağıdaki resimde olduğu gibi profil sayfanızda ekrana sağ tıklayıp incele tıklayın.karşınıza kodlar çıkacaktır.  instagram1.jpg

  Resim 2 olduğu gibi tablet telefon butonu var.Buraya tıkladığınızda profil sayfanızın tablet- telefon özelliğine kavuşarak küçüldüğünü göreceksiniz.Fakat henüz fotoğraf yükleme özelliği aktif değildir.  instagram2.jpg


  Resim 3 ekranında görüldüğü gibi sol üst köşede Responsive seçeneğine tıklayın.


  instagram3.jpg


  Resim 4 görüntüsünde olduğu gibi karşınıza telefon modelleri listesi çıkacak bunlardan birini seçip sayfayı yenileyiniz. Sayfayı yeniledikten sonra instagrama fotoğraf yükleme butonu çıkmadıysa farklı bir telefon modelini seçip tekrar sayfayı yenileyin.

  instagram4.jpg
  Resim 4'de olduğu gibi artık instagram'a fotoğraf yükleme butonu çıktı. şimdi istediğiniz gibi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.Umarız açıklayıcı anlatım olmuştur.
  Güzel paylaşımlar dileriz.  instagram5.jpg
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ağustos 2018