Bimcell tarifeleri - Bimcell tarife ücretleri

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 20 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  BİMCELL ÜCRET TARİFESİ

  Avea alt yapısı kullanılarak piyasaya çıkan BimCell tarifeleri, Bimcell sms ve internet paketleri


  Bimcell Standart Tarife


  Her yöne 6 sn. 1 kuruş
  Yükleme yapsanız da yapmasanız da aynı fiyata konuşabilir, sadece konuştuğunuz saniye kadar ödersiniz.

  Bimcell Mesajlaşma FİYATI 30 Kuruş
  Yurt içinde her yöne 30 Kuruşa kısa mesaj yollayabilirsiniz...

  İnternet Standart internet kullanımınız kb başına 0.5 Kuruştur.

  BİMcell içerisinde tek bir standart tarife bulunuyor. 6 saniye görüşme 1 kuruş şeklinde yapılandırılan hizmette aylık 100 SMS 4TL, 100MB internet 8TL, 500MB internet 9TL, 1GB internet 14.5TL olarak veriliyor. Tüketiciler en yakın BİM mağazasına kimlik ve kimlik fotokopisi ile başvurarak 551 ile başlayan hattını alarak konuşmaya başlayabiliyor. Hat tesis ücreti 49TL iken 3 ayda bir 5TL ödeme hattın dış aramalara kapatılmaması için yeterli. 5, 10, 20, 30TL'lik paketler BİM mağazalarından nakit, kredi kartı veya bimcell.com.tr üzerinden satın alınabilecek.
  Her Yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.

  Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, BİMcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

  Bimcell abonesi olan herkes tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabilir.

  [​IMG]


  Bimcell SMS Paketi


  Aylık sadece 4 TL'ye her yöne 100 SMS paketi satın alabilirsiniz.

  SMS paketimi kullanmaya başlamak için:
  100 yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (1 ay) paket otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 5 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz.


  1 aylık paket süresi dolmadan 100 SMS biterse, bakiyenin yeterli olması durumunda, tekrar 100 yazıp 4551’e göndererek yeni paket alınabilir.


  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız..BİMCell