Bitkisel zayıflama hapları isimleri

Konusu 'Bitkisel Tedavi' forumundadır ve ahra tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. ahra

  ahra

  Katılım:
  2 Mart 2012
  Mesajlar:
  190
  Bitkisel zayıflama hapları isimleri nelerdir


  Zayıflama her zaman kadınların en öncelikli problemi olmuştur;diyetler,spor hatta bıçak altına yatanlar var zayıflamak adına.Son zamanlarda ise popüler olan bir yöntem daha var zayıflamak adına onlar en zahmetsiz olanı gibi görünüyor;zayıflama hapları.Tabiiki sağlıkdan ödün vermeden olması adına da bitkisel zayıflama hapları.İşte size bazı bitkisel zayıflama hapları :

  Maurers Zayıflama Hapı

  Yağ yakma özelliğine sahip olan Maurers bitkisini bünyesinde bulunduran bu ilaç, içerisinde bulunan diğer bitkisel karışımlar sayesinde de hem kişinin iştahının azalmasına hem de yağlarının kısa sürede yakılarak yok edilmesine imkân sağlamaktadır.

  Antakya Biberi Hapı

  Günlük yaşamda aktarlardan tek tek alabileceğiniz bitkilerin bir araya getirilmesi ile oluşan bu zayıflama hapı günde 1 adet alınarak devamlı kullanılan bir ilaçtır.

  İlaçla beraber günlük olarak en az 2-3 litrelik su tüketilmesi önemlidir. Bu sayede kilo verme olayı daha hızlı gerçekleşmektedir.

  İlacın temel yapısında kişiye tok olduğu duygusunu vermek ve her daim bir şeyler yemesini engellemektir. Bu sayede vücuda az besin girmesi, çok enerji harcanması noktasına gelinmekte ve hızlı bir şekilde kilo vermesi sağlanmaktadır.Ama son olarak unutmadan belirtelim, yukarıda isimleri yazılı tüm bitkisel ürünlerin 18 yaşından küçüklerde ve sağlık durumu yetersiz olan kişilerde kullanımı sorun doğurabilmektedir. Hamilelerin ise bu tarz ürünleri kullanmamaları gerekmektedir. Zayıflama hapları‘na başlamadan önce doktorunuz ile görüşmeniz ve onun vereceği ilaç programına uymanız da ayrıca önemli bir noktadır.


  African Mango Zayıflama Hapı

  Dünya üzerinde bilinen üretim merkezi olarak sadece Kamerun olan Mango bitkisi ile elde edilen, içerisine katılan bazı bitkisel ürünler ile de hem daha yararlı hem de daha etkili hale getirilen bu ilaç geçtiğimiz 2 yıl içerisinde Amerika gibi bir ülkede satış rekorları kırmayı başarmıştır.

  Hollywood 30 days Zayıflama Hapı

  30 gün içerisinde fazla yağlardan arındırılmış, istenmeyen fazlalıklardan kurtulmuş olmayı kim isteme değil mi. İşte bu bitkisel hap size bunun imkan dâhilin de olduğunu gösteriyor.

  Altın Çilek zayıflama hapı

  Formula 7 zayıflama hapı

  Lida zayıflama hapı
   
 2. webkolik

  webkolik

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  2.991
  Cevap: Bitkisel zayıflama hapları isimleri

  Vee adını bilmediğimiz birçok zayıflama hapı adı altında satılan ne olduğu belirsiz kimyasallar.:( Az yemek ve düzenli sporla bunlara gerek olmadığını düşünüyorum.