Bütün burçların anlamları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Mira tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Mira

  Mira Moderatör Yönetici

  Katılım:
  11 Mart 2014
  Mesajlar:
  362
  Bütün burçların anlamları nelerdir?

  Burçların Anlamları

  KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)
  Mars gezegeninin dünyaya yaklaşması ve dünyanın bu durumdan kıllanması koçları olumsuz etkileyecek Dengesiz davranışlar sergileyebilirsiniz Kendinize çeki düzen vermeniz için imaj mekıra ihtiyaç duyabilirsiniz

  BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)
  Eşitliği sevmeniz başına büyük dertler açabilir Kuşlarına yemleri eşit vermek için yemleri saymanız tüm haftanızı alabilir Kuşlarınız yenilebilir bir cins ise, hiç vakit kaybetmeden mangalı hazırlayın ve bu dertten kurtulun

  İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)
  Bu kadar şüpheci olmanız çevrenizdeki insanları zor durumda bırakıyor Kapıcının getirdiği ekmeğin içinde zehir olmadığından emin olmak için, önce kapıcıya yedirtmeniz bir nebze doğal karşılanabilir ama gazeteyi ilk kapıca okutmanız yada pedi ilk kapıcıya taktırmanız çok anlamsız.

  YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)
  Arkadaşlarınızı çok ihmal ediyorsunuz Bırakın aramayı, çağrı atıp ödemeli bile yapmıyorsunuz Arkadaşlarınızın sizin için yaptıklarını unutmamalısınız İnsan telefonu olmasa da posta güvercini besleyerek hatta kendini yakmak süreti ile dumanla haber gönderebilir.

  ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)
  Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz Her işi sağ elinizle yapmayın Biraz sol elinizi de kullanın Hem unutmayın solunu kullanan herkes(siyaset hariç) boksta olsun, futbolda olsun hep başarılı olmuştur.

  BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)
  Son bahar geldi ama siz hala ilk baharı unutamıyorsunuz Biliyorum ilkler önemlidir Siz de bilmelisiniz ki, mevsimler gelip geçicidirAma bir yerde haklısınız Her mevsimde aynı sıcaklığı bulamıyorsunuz.


  TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)
  Terazi burcunun bir özelliği olan denge unsuruna güvenip, ip üzerinde akrobasik hareketler yapmak hayatınıza mal olabilir Böyle bir olayı düşünmek bile başlı başına bir dengesizliktir Terazi burcu böyle bir hatayı kabul etmeyecek, gereken mercilere başvurarak hakkını arayacaktır.

  AKREP (23 Ekim – 21 Kasım )
  Partnerinizin sizinle ilgilenmediğini düşünüyor ve üzülüyorsunuz Ama işin ilginç tarafı, partneriz de akrep burcu ve o da aynı şeyleri düşünüyor Yani ortada hiç bir şey yokken üzülüyorsunuz.

  YAY ( 22 Kasım – 21 Aralık )
  Özgürlüğü çok seviyor ve arzu ettiğiniz gibi yaşamak istiyorsunuz Ama arzu ettiğiniz şeyler özgürlükten çok farklı.

  OĞLAK ( 22 Aralık – 19 Ocak )
  Çocuksu düşüncelerinizden kurtulup hayatla yüzleşmenizin vakti geldi Ama yüzleşme bir tv kanalında olursa çok dikkatli olmalısınız Çünkü yetmiş milyon sizi izliyor olacak.

  KOVA ( 2O Ocak – 18 Şubat )
  Ailenizin uyarılarını hiç dikkate almıyorsunuz Ve hep dikine gidiyorsunuz Sırf onlara gıcıklık olsun diye kırmızı ışıkta geçiyor,önce sağınıza değil de solunuza bakıyor ve otomatik kapı çarpsın diye basamakta duruyorsunuz.

  BALIK ( 19 Şubat – 20 Mart )
  Sosyal fobinizi yenmelisiniz Toplum içinde konuşamıyorsunuz bile Tamam dilsiz olabilirsiniz ama insan biraz gayret eder Yarışmaktan sonra en önemli şey azimdir Bunu unutmayın.