Daha ince görünmek için ne giymeli

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Sümeyra tarafından 5 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  Daha ince görünmek için ne giymeli

  Zayıf bile olsa her kadın mutlaka daha zayıf görünmek ister. Ancak vücut şekliniz itibariyle bazı fiziksel özelliklerinizi değiştirmek mümkün değildir. Ancak giyim tarzınızda yapacağınız değişikliklerle daha ince görünebilirsiniz.

  Eğer büyük göğüslere sahipseniz askısız kıyafetlerden uzak durun. Tercihinizi askılı hatta kalın askılı bluzlardan yana kullanın. İki parçalı kıyafet giyecekseniz üst bölgesi koyu renk kıyafetler tercih edin.

  Büyük göğüsler için v yaka en uygun kesimdir. Ayrıca büyük göğüslere sahip bayanların takı konusunda da dikkatli olması gerekiyor. Üst üste takacağınız uzun zincirler göğüs bölgenizi gizlerken kalın, iri taşlı ya da iri boncuklu kolyeler o bölgeye dikkat çekebilir.

  Eğer geniş kalçalara sahipseniz ince görünmek için ilgiyi bel bölgenize çekmelisiniz. Kemer, kuşak ya da kurdele ile bel bölgenizi belirginleştirirseniz vücudunuza görsel açıdan denge sağlarsınız.

  Kalça bölgenizde çok fazla detay kullanmayın. Karmaşık olmayan düz kumaşlar ya da tek renk kıyafetler tercih edebilirsiniz. Hareketli motifleri üst parçalara saklayın. Ayrıca yapılı ve keskin hatları olan ceketler omuzlarınızın daha geniş görünmesini sağlar.

  Eğer kıvrımlı bir vücuda sahipseniz tek renk, vücuda fazla oturmayan ve yapışmayan kıyafetler tercih etmelisiniz. Saten ya da şifon, dökümlü kumaşları da tercih edebilirsiniz. Eğer kot pantolon giyecekseniz koyu renkleri tercih etmelisiniz. Kumaş pantolonda ise siyahı tercih edin.