En İyi Instagram Fotoğrafları

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Sümeyra tarafından 13 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  En İyi Instagram Fotoğrafları

  Instagram bir fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. Bu uygulama 2010 yılının sonlarına doğru Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından oluşturulmuştur. Kısa sırada çok popüler olmayı başaran uygulamayı 2012 yılında Facebook satın almıştır. Instagram ile çekilen fotoğraflara kolayca, hızlı ve etkileyici filtreler uygulanabiliyor. Çekilen en basit fotoğraflar bile Instagram sayesinde bir sanatçının elinden çıkmış gibi görünebiliyor. Uygulamanın kısa zamanda popüler olmasında en etkili olan özellik de bu.

  Kullanıcılar Instagram ile çektikleri fotoğrafları Facebook, Twitter, Tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorlar. Instagram da Twitter ve Facebook\’un işleyişini andırıyor. Bu uygulamada kullanıcılar istedikleri kişileri takip edebiliyor, listelerinde olmayan kişilerin fotoğraflarına göz atabiliyor, beğenebiliyor ve yorum yazabiliyorlar.

  Akıllı telefonların da hayatımıza girmesiyle birlikte Instagram en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaya başladı. Çünkü bu telefonlar sayesinde çekilen fotoğraflar anlık olarak Instagram\’da paylaşılabiliyor. Instagram tüm dünyada 1 milyar kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram\’ın en etkileyici fotoğraf kareleri seçildi. Instagram\’ın en etkileyici karelerine aşağıda göz atabilirsiniz.

  img12_d.jpg img7_d.jpg img3_d.jpg