Enez Ucuz Tatil Fırsatları

Konusu 'Türkiyem' forumundadır ve Elif tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Enez tatil köyü,
  Enez Tatil Fırsatları 2012

  Enez Tatil Yerleri

  Edirne iline bağlı olan Enez İstanbul’dan 280 km.uzaklıkta, Tekirdağ üzerinden Keşan ve devamında Çanakkale’den dönüp özel aracınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir tatil beldesidir.Bir tarafınızda deniz, diğer tarafınızda nehir ve alüvyonlarından oluşan bu göller ile hem huzurlu hem de ekonomik bir tatilin hayalini kuruyorsanız Enez kesinlikle aradığınız yer.  483 kilometrekarelik alana sahip Enez’de pek çok irili ufaklı göl bulunmaktadır. Bu göllerden bazıları Gala Gölü, Tuz Gölü, Karagöl ve Peso Gölü’dür.

  Enez Her yıl Haziran ayında düzenlenen av ve balık festivali renkli görüntülere ev sahipliği yapmaktadır. Haftasonunu rahatça geçirebileceğiniz, konaklama ve ulaşım yönünden de oldukça uygun olan bu ilçede üretilen balıkların ünü Avrupa’ya da yayılmıştır.Enez’e giderken çeşitli kuşların, flamingoların ve kuğularıngöl üstündeki uçuşlarını izlerken radyonuzda Yunan müziği çalan istasyonları da dinleyebilirsiniz.

  Enez’de konaklama oldukça uygun fiyatlara sağlanmaktadır. Günlük olarak kiralayıp ailecek kalabileceğiniz yazlık müstakil evler ve siteler rağbet görmektedir. Ayrıca butik oteller ve moteller de bulunmaktadır.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 17 Temmuz 2014