Epson z8000 projektör ile evde sinema keyfi

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Epson z8000 projector

  Epson z8000 projektör ile evde sinema keyfi


  Epson yeni Projektör serisi EB-Z8000 ikili lamba teknolojisiyle ev ve ofis uygulamalarında oldukça güzel görüntüler çıkartıyor.Dijital görüntüleme ve baskı teknolojileri alanının öncü markası Epson Türkiye Projeksiyon EB-Z8000W serisi çok yönlü fonksiyonlarıyla rakiplerinden ayrılıyor. Seride yer alan cihazlar, tablolar ve ofis uygulamaları, CAD grafikleri, flaş animasyonları, HDTV, HD video ve çok ekranlı sunumlara kadar dijital içerik için çok çeşitli kullanım alanları sunuyor. Z8000’i iç ve dış mekanlarda, hatta gün ışığında bile kullanmak mümkün.

  [​IMG]


  Epson’ın tüm modellerinde yer alan ve öncüsü olduğu 3LCD teknolojisiyle çarpıcı renk ve parlaklık seviyesine ulaşan Epson EB-Z8000’i benzerlerinden ayıran özellikleri bunlarla sınırlı değil.
  Birleşik Epson Cinema Filter teknolojisine sahip Epson EB-Z8000W renk aralığı, film yapımcılarının gerçekte amaçladığı şekilde hassas ve sadık renk reprodüksiyonunu sağlıyor.

  Seride yer alan ürünler, Epson’un yenilikçi optik teknolojisi, olağanüstü görüntü kalitesi sağlarken, projektörün otomatik irisi, her kontrast gölgesini sunumunuza yansıtmanıza yardımcı oluyor. Z8000 serisi ayrıca, 7000 lümen ve 5,000:1 kontrast oranına kadar renkli ışık çıkışı, gölgeler ve ışığın yanı sıra küçük baskı ve şekiller için mükemmel grilik ölçeği seçenekleri de sunuyor..

  milliyet​