Erkeklerin hoşlanmadığı kadın tipleri nelerdir

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Elif tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Aslında bu konuda genelleme yapmak çok da doğru değil. Çünkü her erkek için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Ancak bazı tavırların çoğu erkeğe itici geldiği de bir gerçek. Bu tavırların neler olduğunu öğrenip ona göre davranmanızda yarar var Peki neymiş erkeklerin hoşlanmadıkları kadın tipleri buyrun öğrenelim…

  Kişisel bakımına dikkat etmeyenler

  Erkeklerin kadınların güzelliğine önem verdiği bir gerçek. Bu nedenle formuna dikkat etmeyen, vücuduna bakmayan, saçının boyasına kısacası kendine özen göstermeyen kadınlar erkeklerin hoşlanmadıkları kadın tipleri arasında yer alıyor.

  Kadın olduğunu unutanlar

  Kaba konuşan ve genelde erkeklerden duymaya alışkın olduğumuz “kanka”, “abi” gibi kelimeleri ağzından düşürmeyen, futbol fanatiği olan veya vücut geliştirmeyle ilgilenen kadınlar da erkeklerin ilgisini çekmiyor.

  Modayı yanlış anlayanlar

  Kendisine yakışıp yakışmayacağını düşünmeden her moda olan kıyafeti giyen ve kendine ait bir stil oluşturamamış olan kadınlar erkeklere itici geliyor.

  Plastik bebekler

  Güzelleşmek için kendini tamamen değiştiren kadınlar da erkekler tarafından beğenilmiyor. Takma kirpikler, tırnaklar, renkli lensler, botoks, postişler ve estetik ameliyatlar… Tanınmayacak hale gelene kadar kendini değiştiren bu kadınlar erkeklerin hoşlanmadığı kadın tiplerinin başında yer alıyor.

  Paracılar

  Erkeğin kalbinden çok cüzdanının ne kadar kabarık olduğuyla ilgilenen kadınlar erkeklerin uzak durduğu kadınlar arasında yer alıyor. Erkekler kendi ayakları üzerinde durabilen ve güçlü karaktere sahip olan kadınlardan hoşlanıyorlar.

  Kıskançlığı hayat felsefesi yapanlar

  Aşırı güvensiz kadınlar erkeklerin boğulmasına sebep oluyor. Birlikte olmadıklarında yanında karşı cins olmadığına dair kanıt isteyenler, erkek arkadaşının telefonunu kurcalayanlar, sevgilisinin sosyal sitelerdeki hesaplarını ezbere bilen kadınlar erkeklerin uzak durduğu kadınlar arasında yer alıyor.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 7 Temmuz 2018