Facebook zaman tüneli nasıl iptal edilir

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 6 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  facebook zaman tüneli timeline nasıl iptal edilir
  facebook zaman tünelinden çıkış  Facebook yeni bir uygulamasında zaman tüneli başlatmıştı.Farklı güzel bir uygulama olarak görünse de birçok kullanıcı hala zaman tünelinden nasıl çıkacağının yollarını arıyor.Gerçi birçok yerde facebook'un herkesi bu uygulamaya otomatik geçireceği söyleniyor.Ne kadar doğru bilinmez.Bu konuda birçok şikayetler hala devam ediyor.Peki zaman tünelinden nasıl çıkılır.İnternette bu konu hakkında birçok çıkış yolu olabilecek varsayımlar yayımlandı.Ancak zaman tüneli iptali konusunda net bir sonuç hala elde edilmiş değil.İşte zaman tünelinden kurtulmanın yolları;

  Facebook zaman tünelinden kurtulmak için sadece bir seçenek var o da Internet Explorer 7.
  Facebook'un yaptığı yeni düzenleme Internet Explorer 7 kullanıcıları için işlemiyor.Facebook'un desteğini kestiği IE7'de Zaman Tüneli'ne geçemeyen sistem otomatik olarak sayfanın eski haline dönüyor.

  Zaman tünelinin iptali konusunda diğer bir yol;

  [​IMG]

  Önce developers.facebook.com/apps adresine tıklayın.Sonra sol menüden daha önce Zaman Tünelini kullanabilmek için açtığınız uygulamayı bulun.Açılan sayfada sağ üstte Uygulamayı Düzenle butonuna tıklayın. Sayfada sol menüde en alt kısımda Uygulamayı Sil linki var.Orayı tıkladıktan sonra oluşturduğumuz uygulama silinir ve birsüre sonra profilimiz eski haline gelir.
  Yan menüde no apps found yazıyorsa şayet zaman tüneli uygulamasını daha önce bilerek veya bilmeden iptal etmiş olabilirsiniz. Uygulama deneme sürecinde olduğu için şu anda beklemekten ve şikayette bulunmaktan başka çare yok gibi görünüyor.Deneme sürümü bittiğinde gerekli yaptırımları uygulayabilir, facebook’a bildirimde bulunabilirisiniz.