Galaxy NX Özellikleri

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Lavinia tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  Samsung tarafından geliştirilmiş olan Galaxy NX alanında birçok ilke imza atıyor. Ssınıfının en iyi optik performansıyla, en güncel bağlantı özellikleri ve Android eko-sistem tabanlı uygulamaları tek cihazda bir araya getiren Galaxy NX çekilen bütün görüntüleri anlatılmaya değer bir hikayeye dönüştürüyor. Galaxy NX ileri teknolojisi sayesinde kullanıcılarına deneyimlerini anında paylaşabilecekleri bir hikayeye dönüştürme fırsatı sunuyor.

  Sahip olduğu 3G teknolojisi sayesinde kullanıcılarına her an bağlantıda kalma olanağı veren Galaxy NX aynı zamanda fotoğrafçıların yaşadıkları deneyimleri anında sevdikleriyle paylaşma olanağı da veriyor.

  Galaxy NX\’te Fotoğraf Tavsiyesi bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar dünyanın dört bir tarafındaki fotoğrafçıların çektikleri görüntülerden oluşan büyük bir kütüphaneye ulaşım sağlayabiliyorlar Ayrıca Fotoğraf Albümü sayesinde özel anlar bir dokunuşla dizi halinde görülebiliyor. Fotoğraflar yeniden çerçevelendirilip boyutlandırılabiliyor. Aynı zamanda diğer cihazlarda da görüntülenebilen dijital albümler oluşturulabiliyor.

  Galaxy NX\’te Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar montaj yapabiliyor, özel efektler ekleyebiliyor veya aile ve arkadaşları ile bağlantıda olabiliyor.

  Kullanıcılar 31 farklı Akıllı Mod sayesinde bulundukları çevre için en uygun ayarları seçebiliyorlar.

  Az ışıklı ortamlarda bile en parlak ve detaylı görüntüler 20.3MP APS-C Sensör sayesinde yakalanabiliyor. Fotoğrafların talep ettiği hız ve keskinliği ise DRIMe IV Görüntü Sinyal İşlemcisi (DRIMe IV Image Signal Processor) sağlıyor. Çoklu Pozlama (Multi Exposure) ile iki farklı kareleri birleştirilebiliyor, böylece farklı görüntüler elde edilebiliyor. Sesli Çekim (Sound & Shot) sayesinde gerçeğe yakın görüntüler kaydedilebiliyor.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 10 Temmuz 2018