Hamile kalmak için incir kürü

Konusu 'Hamilelik ve Çocuk Bakımı' forumundadır ve Berrak tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Berrak

  Berrak

  Katılım:
  21 Mart 2012
  Mesajlar:
  459
  Hamile kalmak için incir kürü

  Kısırlığın son yıllarda artış gösterdiği bir gerçek.Doğal yöntemlerle tedavi olmak isteyenler bu kürü deneyebilirler.

  Hamile kalmak için kür

  [​IMG]

  İncir Kürü

  7-8 tane kuru incir, üzerindeki beyazlık gidene kadar yakanacak sonra yarım litre suda 5-10 dakika haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.
   
 2. Polat

  Polat

  Katılım:
  24 Mart 2012
  Mesajlar:
  14
  Cevap: Hamile kalmak için incir kürü

  Yok daha neler inanmiyorum Eski koca kadin sözleri.
   
 3. Polat

  Polat

  Katılım:
  24 Mart 2012
  Mesajlar:
  14
  Cevap: Hamile kalmak için incir kürü

  incirle hamile kalinsa dünya bir bu kadar daha olurdu galiba:)
   
 4. Berrak

  Berrak

  Katılım:
  21 Mart 2012
  Mesajlar:
  459
  Cevap: Hamile kalmak için incir kürü

  Hoşgeldiniz öncelikle...

  İncir kürünün faydalarını ben bulmadım.Bakın

  [​IMG]

  İbrahim Saraçoğlu Safranbolu’ludur. Adnan Saraçoğlu, 1949 tarihinde doğmuş. Kimya eğitimini tamamladıktan sonra l982 yılında Avusturya Bilim Araştırma Fonunun projesi üzerinden doktora çalışmasını yapmak üzere Avusturya, Graz Teknik Üniversitesinde tamamladı. Aynı üniversitenin Bİyoteknoloji-Mikrobİyoloji kürsüsünde asistan olarak görev yaptı. 1985-1986 yıllarında Çukurova Üniversitesinde çalışan İbrahim Adnan Saraçoğlu, 1987 yılında Doçent, 1994 yılında Profesör oldu. Türkiye’de lab’lı deterjanlara geçişin öncülüğünü yaptı. Kar! Franzes Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarakta çalışan Saraçoğlu, aynı zamanda AVL araştırma Merkezinde Fizik ve Medikal Sensör bölümlerinde araştırmacı ve üst düzey yönetici olarak ta çalışmıştır...

  Viyana Teknik Üniversitesinde misafir profesör şeklinde çalışan Saraçoğlu’nun uluslararası yayınlanmış makale ve patentleri de bulunmaktadır.

  Son zamanlarda Phyto-Bİyokimya ağırlıklı çalışan İbrahim Sarağoğlu, bitkilerin insan sağlığı üzerindeki etkileri üzerine çalışma ve araştırmalarını kesintisiz olarak devam etmektedir. Amerika ve Avrupa’da internet üzerinden uluslararası bir çok sağlık siteleri ve Forumları “Prof. Saraçoğlu Yöntemlerini” tüm dünyanın hizmetine sunmakta ve gene tüm dünyadan binlerce insan hergün bu var olan web siteleri ziyaret etmektedir.Brokolinin, prostatit ve bph (benigne prostate hyperplazy) üzerine olan etkilerini ilk defa tüm dünyaya tanıtan da gene Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’dur.[/B]

  Ayrıca incirin içerdiği yüksek oranlardaki protein, vitamin ve minerallerle hücrelerin yenilenmesini sağlayan bir besin olduğu kadınların üreme ve yumurta rezervlerine son derece faydalı olduğunu söyleyen de ben değilim. :)