Her gün yaptığımız moda hataları

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Sümeyra tarafından 5 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  Her gün yaptığımız moda hataları

  Hepimizin bildiği bazı moda kuralları vardır. Bu kuralları kimin nasıl koyduğunu bilmesek de bu kurallara uymak için uğraşıyoruz. Ancak hepimizin mutlaka yaptığı bazı moda hataları da bulunmuyor değil. Siz fark etmeden bu hatalardan hangisini yapıyorsunuz?

  Topuklu ayakkabılara sizin de bayıldığınızı biliyorum. Her sezon birbirinden güzel topuklu ayakkabılar alıyorsunuz değil mi? Peki ayakkabı alırken yaptığımız en büyük hatanın ne olduğunu biliyor musunuz? Rahatlığından emin olmadığını ve yalnızca şık göründüğü için aldığımız ayakkabılar bulunuyor. Bu ayakkabılar çok şık olsa da kötü bir görüntüye neden oluyor. Bu nedenle evden rahatsız ayakkabılarla çıkmamaya özen gösterin.

  Ayakkabı rahatlığının dışında emin olmanız gereken bir diğer konu kombinasyonunuz! Eğer kombinasyonunuzdan emin değilseniz doğru kıyafetleri bulmadan evden dışarı çıkmayın.

  Kapıdan dışarı çıkmadan önce aynada kıyafetinizin yeteri kadar açık ya da kapalı olduğundan emin olun. Bu ikisini dengelemeniz gerekir. Böyle moda hatası yapmaktan uzak durursunuz.

  Hepimiz kıyafetlerimizi aksesuarlarla tamamlıyoruz. Aksesuarları çok seviyor ve aşırıya kaçıyorsanız büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Eğer iddialı bir kıyafet tercih ettiyseniz aksesuarları minimumda tutmalısınız.