instagram nedir nasıl kullanılır

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  instagram nedir

  instagram nasıl kullanılır

  Kısaca Instagram ilk defa iOS platformu için geliştirilen sosyal ağ niteliğinde fotoğraf paylaşma platformudur. instagramın popüler olmasının nedeni hızlı bir şekilde fotoğraf çekme özelliğidir.Ayrıca farklı efektler uygulamada ve çok kolay bir şekilde sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunuyor.
  Instagramı kullanmaya başlamak için kullanıcı girişi yapmalısınız.Bu uygulama Bütün sosyal ağlarla entegreli olarak çalışabiliyor.

  [​IMG]

  Instagram, sosyal ağ uygulamaları gibi sosyal ağ profillerinizde arkadaşlarınızın son güncellemeleri sayfanızı dolduruyor. Bu sayede arkadaş ortamınızdaki kişilerin son paylaştıklarını daha kolay görebilir takip edebilir ve beğenebilirsiniz.


  [​IMG]

  Sizi takip edenleri ve son güncellenenlere bakabiliyorsunuz.

  [​IMG]


  Alttaki butonlar aracılığıyla yorum yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  Instagram uygulamasında alttaki bölümdeki ikonlar Ev ikonu ile çevrenizdeki tüm fotoğraf akışlarını, yıldız ikonu ile Instagram dünyasının popüler fotoğraflarını, kalp ikonu ile de haberleri görebiliyoruz. En sağdaki ikonumuz ise sizin kendi profil sayfanıza gidiyor.Ortadaki kamera ikonu ise fotoğraf çekmeye ve düzenlemeye yarıyor.Instagram dünyada birçok kullanıcı tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.


  [​IMG]
  kaynak:teknolojioku.com