Koç Burcu 2012 nisan ayı yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  2012 yılı nisan ayında Koç burçlarını neler bekliyor?


  Koç Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu

  Koç burcunda olanlar 2 -4 Nisan 2012 tarihlerinde önemli görüşmeler veya anlaşmalarda sorunlar yaşayabilir. Nisan ayında İnsanları yanlış anlayıp alınganlık yapmaya meyilli olacaksınız.Koçlar nisan ayının ilk haftası jüpiter ve plütondan olumlu etkiler altında olacak. İş ve kariyer alanlarınızda parasal konularda önemli bir şans veya güç elde edebilirsiniz.


  [​IMG]

  8 Nisan tarihinden sonra özellikle dış ortamlara ve yabancılara, seyahatlere dayalı işleriniz devreye girebilir. Nisan ayında elinize güzel bir miktar para geçebilir.Kariyerinize alacağınız olumlu açıyla güzel bir iş teklifi veya var olan işlerinizden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
  Ayrıca iş hayatınız fazlasıyla yoğun olabilir arkadaşlarınızla güzel planlar yapabilirsiniz.Geleceğinize yönelik hayallerinizi sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşmanız kendinize olan güveninizi arttıracak.

  2012 nisan ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç burcu 15 Nisandan sonra geçmiş dönemden kalan, hayata geçirilmemiş ya da yarım kalmış bir iş yeniden konuşulabilir. Taraflı düşünmeye meyilli olacağınızdan şartları iyice gözden geçirmeye özen gösterin. Bu ay boyunca, girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kişiliğinizin başarıya odaklı yönlerini ortaya çıkarmalı, rekabet etmekten korkmamalısınız.
  Nisan 2012 Koç burç yorumu
  24 Nisanda doğru farklı, sıradışı ve değişik olan herşey ilginizi daha çok çekebilir.Sevgili Koçlar yeni başlangıç ve kararlarınızı bu dönem içinde yapmaya çalışın. Bu dönem sonrası geçmiş konu ve olaylara odaklı olabilirsiniz.
  (susanmiller)​