Koç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  2012 Mart ayı Koç Burcu Yorumları
  Mart 2012 Koç burç yorumu


  2012 yılı mart ayında Koç burçlarını neler bekliyor?

  Mart ayına ev, aile ve yuva konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz

  İş konularında kafanıza takılan konular size yeni kararlar aldırtabilir. İçsel sıkıntılarınızı ve gözünüzde büyüttüklerinizin sizi etkilemesine izin vermeyin. 4 Mart'tan sonra daha enerjik, hareketli ve aktif bir ay sizleri bekliyor olacak. 9 Mart'tan sonra aşk hayatınızda,coçuklarınızla ilişkilerinizde yada yaratıcılık alanlarınızda sorunlar ve hassaslıklaryaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızın bu birkaç gün sizin sosyal ortamlarınızı ve arkadaşlık ilişkilerinizi etkilediğini düşünebilirsiniz.

  Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Aşk hayatınızda ve özelilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve özgür olsanızda, başkaları ve onların düşünceleri bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmayacak sevgili koçlar. Yine 14 Mart itibarıyla, sizin özel hayatınızda, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler evinizde gerilemeye başlayacak olan satürn, önünüzdeki dönem bir takım geri çekilmelere, engellere ve sorunlara işaret edebilir. Yaşadıklarınızı içsel olarak gözlemlemelisiniz.

  Olaylara bilinçle ve temkinle yaklaşmak size kazandırabilir. Cuma günü, kişisel hayatınızda beklenmedik ani verilecek kararlar gündeme gelebilir. Kendinizi, görüntünüzü değiştirmek ve farklı işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz.Özel hayatınızda da önemli kararlar oluşabilir. Bu kararlar anlık olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ay sonunda, tamamen kendi özel hayatınıza odaklanacaksınız. Bu konularda ufak tefek zorlanmalarınız olacak fakat buna rağmen daha keyifli ve rahat etkiler altındasınız.

  Alıntı