Koç Burcu Mayıs 2012 aylık yorum

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  2012 Koç Burcu Mayıs ayı yorumları

  Koç Burcu Mayıs 2012

  Koçlar 2012 mayıs ayında birlikte olduğunuz ya da flört ettiğiniz insanla aynı mantık ve duygu çerçevesinde hareket edebilirsiniz. Özellikle eğlence - aşk hayatınız için yapacağınız harcamalarda bu ay abartıdan uzak durun.
  Kadersel alanınızda gerileyen merkür, geçmişten gelen konu ve olayları sıkıntılı bir biçimde önünüze getirmiş olabilir, bu ay artık bu alanlarınızda bir takım rahatlamalar yaşayacaksınız. Yine de fikirlerinizi ortaya dökmek için merkürün bu evinizden çıkmasını beklemek yararınıza olabilir.

  Mayıs ayı boyunca koçlar yakın çevrenizle ilişkilerinizi arttırmak ve onların sorumluluklarını üstlenmek ön plana çıkacak. Satış, pazarlamave reklam işleriyle uğraşanlar, aktif enerjileriyle ilişkilerini güzelleştirerek ve işlerini daha çok severek kendilerini ortaya koyabilirler.

  19 Mayıstan sonra özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde gergin etkileri hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızda zorlanmalar ve sonlanmalar yaşayabilirsiniz
  Ay sonu iletişime dayalı iş alanlarınızda bir takım anlaşmazlıklar yaşanabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde dikkatli olun.