Kova Burcu 2012 Mayıs ayı yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  2012 Kova Burcu Mayıs ayı yorumu, aylık burç yorumları 2012


  Kova Burcu Mayıs 2012


  Kovalar Mayıs ayına özel hayatınız ve ortaklı işleriniz yoğun olarak başlayacaksınız.İletişime dayalı işleriniz için rahat etkiler altında olabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili konularda bu pazartesi kendinizi mutlu hissedeceksiniz.Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir. İletişime dayalı konularda, satış, pazarlama işlerinizde bir iki haftadır zorlandığınız konular geride kalmaya başlıyor. Yakın çevrenizle ilgili sorunlarında düzeldiğine şahit olabilirsiniz.
  Özellikle aşk hayatınızda güzelleşmeler, romantizm rüzgarları ya da aşk olgusu öne çıkabilir.

  Mayıs ayında eğlenceli bir zaman diliminde olacaksınız. Ayrıca uzak çevrenizde oluşan olaylar, sizin yakın çevre ilişkilerinizi fazlasıyla etkileyebilir. Kafanızda bir işi bitirebilir veya buna göre kararlar alabilirsiniz. Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık işleriniz varsa dikkat edin. Çocuğunuz varsa yine bu üç haftalık süreçte ona olan sevginiz herşeyin üstünde olabilir.
  Beyninizi çalıştıran ve becerilerinizi geliştiren her tür spor faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek.

  Mayıs ayı sonuna doğru dış ortamlarda, seyahate dayalı, gezmeye ve görmeye dayalı bir gün geçireceksiniz.Aşk hayatınızda flörtünüzle ya da sevdiğiniz insanla bazı sürtüşmeler gündeme gelebilir. Bu sürtüşmeler tutkunuzu arttırabilir.
  Ayrıca iş ortamlarınız yeniden devreye girmeye başlayacak,her zamanki gibi yine göz önünde olacaksınız.

  kaynak: astrolojiburc.com