Nisan 2012 Oğlak Burcu aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  2012 yılı nisan ayında Oğlak burçlarını neler bekliyor?

  Sevgili Oğlaklar Nisan ayında yerinizde durmak istemediğiniz ve eğlenceli ortamlarda beraber olduğunuz insanla keyif alacağınız bir ay geçireceksiniz..


  2012 nisan ayı Oğlak Burcu Yorumları

  Nisan ayına yakın çevre konularınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar..Nisanda sevme ve sevilme ihtiyacınız artarken planlarınızda çakışmalar oluşabilir. Esnekliğinizi kaybetmeyin. Yakın çevre ilişkilerinizde sorunlu olduğunuz birileri varsa düzeltmek için adım atabilirsiniz.
  İletişime dayalı konularda, hayatınıza etki eden bir insandan tavsiyeler alabilirsiniz.
  Kendinizi oldukça güçlü ve etkin hissedeceksiniz.

  16-29 Nisan arası iş, hizmet ve sağlık konuları dikkat çekmeye başlayacak.
  Yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz. Yakın çevre iletişiminiz ve yapmanız gerekenler arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz.

  Nisan ayı sonunda Akraba veya kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olacak ya da reklam, satış, pazarlama alanlarında işiniz varsa bu konuların aktifleşitiğini göreceksiniz.

  Evinizle ilgili sorunlar ve bu konularda aktif çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu ay boyunca hızlanacak.
  Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.
  Geçmiş konular aile içinde konuşulmaya ve görüşülmeye başlanabilir.

  24 Nisandan sonra, uzak çevrenizin müdahaleleri, yakın çevre iletişiminizde sinirli davranmanıza neden olabilir.
  Zihinsel konularda dengenizi iyi koruyun.Ayrıca iş sorumluluklarınız, aile yaşantınızda bir takım zorlanmalar yaşamanıza neden olabilir.Bu arada aile yaşantınızdaki ilişkilere dikkat edin.

  alıntı