Oğlak Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  2012 Mart ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Mart 2012 Oğlak burç yorumu


  2012 yılı mart ayında Oğlak burçlarını neler bekliyor?

  Oğlaklar Mart ayına özel hayatları ve ikili ilişkileri devrede olarak başlayacaklar.

  Oğlaklar, hayatınızdaki değişimlerin aile yaşantınızı etkilediği bir gün içindesiniz. İçsel streslerinizi bir kenara bırakmalı,herşeyi sorgulamaktan vazgeçmelisiniz. Duygusal hayatınızda ketum tavrınız, aileniztarafından takdir görecek.Bu ay özel hayatınızda keyfiniz yerinde olacak. Para alışverişlerinizde bu birkaç gün dikkatli adımlar atmalı, ortaya çıkacak bir ödemeyle ilgili konularda biraz daha sakin davranmalısınız. Ayrıca ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek.Venüs koç burcunda aceleci ve ateşli yönlerinizi ortaya çıkaracağından, tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa bir takım aksiliklere tepkisel yaklaşabilirsiniz.

  Bu ay boyunca evinizde misafir ağırlamak, evinizigüzelleştirmek için uğraşılarınız artabilir. Ailevi konularda özgür ve rahat etkileşimler altında olacaksınız. 19 Mart'tan sonra , sizin iş, kariyer ve aile evinizde gerilemeye başlayan satürn, iş ortamlarınızda yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklarınızda bir takım sorunlara sebep olabilir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, nerede hata yaptığınızı farketmeli ve bir takım düzenlemeler gerçekleştirmelisiniz.

  Mart sonu, ev ve aile alanlarınızda güzel ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir misafir sizieğlendirebilir veya gününüzü farklı geçirmenize neden olabilir. Ya da ev alım, satım, kiralama işlerinizde şanslı etkileriniz olabilir ve dinlenmekten ziyade, göz önünde olacaksınız. Eğer işiniz varsa bunları tamamlamak ve planlar yapmak etkili olabilir.

  Alıntı