One Direction İsimleri ve Yaşları

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Lavinia tarafından 17 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Lavinia

Lavinia

One Direction üyeleri kaç yaşında

One Direction üyelerinin isimleri

onedrection.jpg

One Direction grubunun üyeleri ve yaşları;

Zayn Malik, 12 Ocak 1993 doğumlu, 20 yaşında

Niall Horan, 13 Eylül 1993 doğumlu, 20 yaşında

Harry Styles, 1 Şubat 1994 doğumlu, 19 yaşında

Louis Tomlinson, 24 Aralık 1991 doğumlu, 22 yaşında

Liam Payne, 29 Ağustos 1993 doğumlu, 20 yaşında

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Kasım 2014
  2. Cevap: One Direction İsimleri ve Yaşları

One Direction Üyelerinin Yaşları

Liam Payne, 29 Ağustos 1993 doğumlu, 19 yaşında

Louis Tomlinson, 24 Aralık 1991 doğumlu, 21 yaşında

Harry Styles, 1 Şubat 1994 doğumlu, 18 yaşında

Niall Horan, 13 Eylül 1993 doğumlu, 19 yaşında

Zayn Malik, 12 Ocak 1993 doğumlu, 19 yaşında

liam payne

3. Cevap: One Direction İsimleri ve Yaşları

niall,liam,harry,zayn'ı çok seviyorum ama louıs'i hiç sevmiyorum en çok harry ve zaynı çok seviyorum ama harry zayndan daha çok tatlı

4. Cevap: One Direction İsimleri ve Yaşları

Arkadaşlar Ben zayni seviyorum harry yi seviyorum felan diyosunuz sizler kendinize directioner mi diyosunuz be onlAr kendi başlarına bir sanatçı değil gruplar tamammı onları ayırmayın ben directioner benim derdim sevincim üzüntüm herşeyim kısacası yaşama sebebim onlar benim "ONE DİRECTİON"

5. Cevap: One Direction İsimleri ve Yaşları

en iyisi sırasıyala (yakşıklılık)
    1.niall
    2.lous
    3.zayn
    4.liam
    5.herry

üstelik herry le aynı ayda ve günde doğmuşuz (doğum tarihim 1şubat 2002)

6. Cevap: One Direction İsimleri ve Yaşları

Ben ONE DİRECTİON'U sevmiyorum. Ama bizim sınıftaki kızlar seviyor. Bugün resim dersinde hoca yine bilgisayardan şarkı açmamı istedi. Ben hep kendi istediğim şarkıyı açıyordum. Bugün de kızların istediği ONE DİRECTİON 'I açtım. Ama nefret ede ede ve kızlar ONE DİRECTİON 'I çok severler. Ama ben hiç sevmiyorum. Ama ben bir KIZIM

7. Cevap: One Direction İsimleri ve Yaşları

Harry liam zayn louis niall yakisikli siralamasi ama benim icin sadece harry. Bu arada arkadaslarin kendi aralarinda popoloruna dokunmasi onemli deil herkes arkadasiyla sakalasabilir harry cilgin sevgilim benilm sen benim ve butun harry sevenlerinin sevgilisisin :) insallah birgun seni gorebilirim -.. seni cok seviorum bunu 100000000000 defa daha yazabilirim . Bu arada liam zayn ve louis sizde cok yakisiklisiniz ama harry liam zayn cok sexsisiniz...

8. Ben Niall'ın hastasıyım. Çok şeker. O bence en yakışıklıları. O tatlı gülüşü, okyanus mavisi gözleri,altın saçları,mükkemmel zıplayışı,gitar çalışı herşeyi çok tatlı. Ben de gitar çalıyorum. O gitarı ve telefonu olmadan yaşayamaz. Ben de öyleyim. O benim tek aşkım .