Sinerji Notebook Tamiri hakkında bilgi

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve ahra tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. ahra

  ahra

  Katılım:
  2 Mart 2012
  Mesajlar:
  190
  Sinerji Notebook Tamiri hizmetleri


  Sinerji notebook tamiri notebook tamir merkezi olmak amaçlı olup, notebook tamiri alanında sektörde emin adımlarla güvenilir bir şekilde ilerilemektedir. Firma İstanbul Kadıköyde bulunmaktadır.Cihazınız arızalandığında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalanan cihazınızı anlaşmalı kargo ile gönderip arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Arızası tespit edilen cihazın kısa sürede tamiri yapılır, daha sonra detaylı olarak test - bakım uygulanır. Tüm işlemlerden sonra notebook sigortalı olarak size geri kargolanır.

  Sinerji notebook tamiri firmasına resmi sitesinden ulaşılabilir.Bu sitenin arıza kayıtları ile ilgili bölümünde notebook arızaları ile ilgili ziyaretçilere yardımcı olacak detaylı bilgiler de yer almaktadır.Referanslar bölümünde firmanın hizmet verdiği şirketlerin listesi yer alır.İletişim kısmından firma adresi, gerekli iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

  Sinerji notebook tamiri hizmetleri

  Notebook anakart onarımı: Anakart tamiri işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.

  Notebook klavyeler değişimi: Bozulmuş klavyeler yenileriyle değiştirilir.

  Notebook harddisk değişimi: Firma notebook sabit disk değişim uygulamaları yapmaktadır.

  Laptop LCD ekran değişimi: Ekranda yarım görüntü alırsınız ya da karşınıza çizgiler şeklinde ekran çıkarsa ekran bozulmuş anlamına gelir. Böyle durumda ekranı değiştirmeniz gerekir. Söz konusu işlem de diğerleri gibi notebook servisi tarafından güvenli şekilde yapılmaktadır.

  Notebook optik okuyucularının değişimi - temizlenmesi: "Sinerji notebook tamiri" tarafından yapılır.

  Notebook menteşe, kasa & butonların değişim - onarımı gibi diğer notebook arızaları giderilmesi.