Trafik Sizce çocuk güvenlik koltuğu neden kullanılmaktadır?

Konusu 'Eğitim Desteği' forumundadır ve Ceren tarafından 19 Eylül 2017 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  Katılım:
  4 Kasım 2014
  Mesajlar:
  2.247
  Sizce çocuk güvenlik koltuğu neden kullanılmaktadır?


  Çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için ne kadar hassas davrandığınızı biliyoruz.

  Bu bilinçle beklentilerinizi karşılamak için daima ürünlerimizi geliştiriyoruz. Size hayatınızı kolaylaştıran ürünler sunarken, aynı zamanda çocuğunuzun güvenliğini de üst düzeyde tutmayı temel prensibimiz olarak benimsiyoruz.

  Koala çocuk güvenlik koltuklan en son teknolojik gelişmeler ışığında, kazalarda yaralanma riskini ortadan kaldırmak veya en aza indirmek için tasarlanmıştır.

  İlham kaynağımız olan Avustralya'da sıkça görülen sevimli koalalar; doğal ortamları olan metrelerce uzunluktaki okaliptüs ağaçları üzerinde doğdukları andan itibaren ilk bir ay annelerinin kesesinde, daha sonra ise yetişkinliğe adım atana kadar annelerinin sırtında yaşarlar.

  Çocuklarının güvenliğinden sorumlu olduklarının bilinciyle, onlara zarar gelmemesi için çok dikkatli davranan bu sevimli hayvanlar araç içi çocuk güvenliği konusunda bize çok şey öğrettiler.

  Sizinle bu sevimli hayvanlardan öğrendiklerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Her şeyden değerli olan yavrularınızın güvenliğini sağlamak için bu sevimli hayvanlardan öğreneceğimiz daha çok şey var.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 28 Eylül 2017