Tabletler için Türkçe klavye

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 6 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Tabletlerde Türkçe klavye - Tabletlerde Türkçe klavye olacak

  iPad ve Android tabletler için tasarlanan yeni aksesuar koleksiyonundaki Logitech Tablet Klavye ve Logitech Koruyucu Klavyenin Türkçe versiyonu satışa sunuldu.

  [​IMG]


  Logitech Tablet Klavye özellikleri ve fiyatı

  Logitech Tablet Klavye kolay kurulumu ve hafif tasarımlı. Bluetooth aracılığıyla iPad’e basitçe bağlantı kuran Logitech Tablet Klavye, çalışma masasında, kucakta ya da cihazdan 10 metre uzaklıkta kullanım imkanı sunuyor.Taşıma çantası, seyahat sırasında klavyeyi darbelerden korurken kullanım esnasında ise iPad için bir standa dönüşüyor.

  Logitech Tablet Klavye Kullanıcı Fiyatı: 78 $ + KDV

  Logitech Koruyucu Klavye özellikleri ve fiyatı

  Hem kılıf hem klavye özelliği taşıyan Koruyucu Klavye Logitech Keyboard Case, ZAGG ile birlikte iPad2 tablet için tasarlanmış. Alüminyum kapağı ve yüksek yoğunluktaki dolgu malzemesiyle iPad 2′nin etrafını sararak ekranı ve kenarları kaplayan Logitech Koruyucu Klavye, iPad2 için idea.
  Bluetooth bağlantısı kullanarak hızlı ve kolayca eşleşen klavye, hassas tasarımı ve gelişmiş tuşlarıyla çok daha konforlu bir yazma deneyimi sunuyor. Klavyenin arkasındaki boşluk dahili ayak vazifesi görerek iPad 2 için dikey ya da yatay kullanım sağlıyor.

  Logitech Koruyucu Klavye Fiyatı: 103 $ + KDV

  teknolojinews