Terazi Burcu Mayıs 2012 aylık burç yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Terazi Burcu Mayıs 2012

  Teraziler bu ay yalnız kalmayacak ve gruplarla hareket etmekten keyif alacaksınız. Hayatınıza dair sorumluluk almanız gereken ya da yönlenmeniz gereken konularda arkadaşlarınız size yardımcı olacaklar.
  Mayıs ayında ortaklaşa para konularınızda abartılı davranışlardan uzak durduğunuz müddetçe şans sizden yana olacak.
  Bu ay hızlı etkilere açıksınız, enerjinizi yükseltmeniz gerekebilir.Ayrıca iş ve hizmet alanlarınızda bir iki haftadır gerileyen merkür, düzelmeye başlıyor. Bu alanlardaki sorunları ve iletişim aksaklıklarını geride bırakmaya başlayacaksınız.

  Mayıs ayı boyunca, yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzelleşmeler yaşayabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz.17 Mayıs'dan sonra kendi hayatınızdaki sorumluluklara ciddi yaklaşımlarınız, özel hayatınızda bazı sonlanmalara veya bazı kararlar almanıza neden olabilir. Ya da stresli durumlar, sevdiğiniz insanın vereceği tepki ve kararlarla, sizin kişisel yaşantınızı etkileyecek. Sakin durmalısınız çünkü ilişkileriniz adına oldukça kritik bir zamandan geçmektesiniz.

  Mayıs sonuna doğru keyfiniz yerinde olacak. Kendi hayatınız ve düşünceleriniz herşeyden daha önce gelecek ama dış ortamlarda sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklarınız ve sürtüşmeleriniz ortaya çıkabilir. Maddi konular öne çıkabilir. Harcamalarınızda abartıdan uzak durmalısınız.

  astrolojiburc.com/zeynep turan​