Turkcell avantajları 2012

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Hilal tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Hilal

  Hilal

  Katılım:
  2 Mart 2012
  Mesajlar:
  469
  2012 Turkcell avantajları Turkcell Kampanyaları

  Turkcell Her yöne 39 TL 900 Dakika süper paket:

  Turkcell`den Her Yöne 39 TL 900 Dk Süper Paket Kampanyası. Turkcell`den Doya doya konuşmanız için hem her yöne dakikalar, hem de Turkcell’lilerle haftada 2 gün bedava konuşma. Turkcell Her Yöne Süper Paket Kampanyasından yararlanmak için HERYONE SUPER yazın 2222`ye gönderin. Turkcell Her Yöne Paketler Tarifesi`ndeki Süper Paket ile hem her yönü doya doya arayabilir hem de tüm Turkcell`lilerle haftada 2 gün sabahtan akşama bedava konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

  Turkcell çalarken dinlet bedava:

  Turkcell`den Çalarken Dinlet Bedava Kampanyası. Kampanyanın en eğlencelisi, şimdi ücretsiz. Turkcell Çalarken Dinlet Bedava Kampanyasından yararlanmak için DINLET yazın 8060`a gönderin. Turkcell Çalarken Dinlet Ücretsiz Kampanyası’nda, En yeni albümleri, en popüler dizi müziklerini, takımınızın marşlarını şimdi ücretsiz kullanabilirsiniz. Turkcell ile eğlence, bu kampanyada sizleri bekliyor. Turkcell Çalarken Dinlet Bedava Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.


  Düzenli Genç Nar Alana Hediye Facebook Turkcell:

  Düzenli Genç Nar Alana Hediye Facebook. 20 TL`ni 100 TL yapan Genç Nar paketini her ay al, facebook bedavaya gelsin. Genç nar paketini her ay al, anında aylık facebook paketi kazan, 30 gün boyunca facebook’ta bedava takılmanın keyfini sür. Turkcell Düzenli Genç Nar Alana Hediye Facebook Kampanyası 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.


  Yurt Dışı Avantaj 120 Paketi:

  Yurtdışındayken sevdiklerinizle rahat rahat konuşmak mı istiyorsunuz? Turkcell’in Yurt dışı Avantaj 120 Paketi ile Avrupa, Amerika, Rusya, Çin ve KKTC’de 1 ay boyunca 120 dakika konuşmak; sadece 49 TL!