Ülker Arenaya nasıl gidilir

Konusu 'Coğrafya atlası' forumundadır ve Elif tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Ülker Arenaya gidebilmek için tüm iletişim ve adres bilgilerini detaylı bir şekilde konumuzun devamında bulabilirsiniz.Böylece Ülker sports arenaya kolayca ulaşım sağlarsınız.Boğaz Köprüsünden geçtikten sonra İzmit-Ankara çıkışı takip edilir. Yol üstünde bulunan sağdaki ilk çıkış Ataşehir çıkışıdır. Ataşehir yoluna girdiğinizde ilk sağa gidin. Işıklara geldiğinizde ise sola dönün ve 100 metre devam ettikten sonra da sola dönün. Karşınıza ilk gelen kavşak değil ikinci kavşaktan sağa dönün, 50 metre sonra Ülker Sports Arena’yı görebileceksiniz.

  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndan geliş ise; Fatih sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtikten sonra 4. Çamlıca-Boğaz Köprüsü çıkışından devam edilir. Bu yol üzerindek, sağda bulunan ilk ayrım Ataşehir-Yeni Sahra çıkışıdır. Bu yol üzerinde ikinci kavşağı da geçtikten 50 metre sonra Ülker Sports Arena’yı görmeniz mümkün.

  Bostancı istikametinden geliş için ise;Kozyatağı yan yoldan Carrefour’un ardına geldiğinizde Ataşehir tabelasını görünce bu güzergahtan takip edin. İlk ışıklardan sola dönüp köprünün altından geçtikten sonra da sağdaki yol ayrımından devam edin. Ülker Sports Arena’yı 100 metre sonra göreceksiniz.

  Gelelim Otobüs ile ulaşıma: Kadıköy’den kalkan 8M, 8A ve 13 ya da Üsküdar’dan kalkan 16M numaralı otobüslerle Ülker Sports Arena’ya kolay ulaşım sağlanabilir.

  Metro ile ulaşımda ise; Kadıköy-Kartal metrosu kullanarak Ülker Sports Arena’ya gidilir. Yeni Sahra durağından geçen 8 A numaralı otobüs de Ülker Sports Arena’ya gelmektedir.

  ulker-arenaya-nasil-gidilir5909-s.jpg
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 5 Temmuz 2018