Yay Burcu Mayıs 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  2012 Mayıs Ayı Yay Burcu Yorumları

  YAY BURCU MAYIS 2012

  Yay burcunda olanlar Mayıs ayında dış ortamlarda daha az tanıdığınız insanlarla biraraya gelerek ve iş alanlarınıza odaklanarak başlayabilirsiniz.Bu ay hayatınızdan keyif alacaksınız. İş alanlarınızda bazı ayrıntıları gözden kaçırmamaya çalışın. Eviniz ve ailenizle ilgili olarak geçmişten gelen etkileri konuşmak için uygun bir gün olacak.
  Ev ve aile hayatınızdaki iletişiminizde yaşadığınız sorunlar ve iletişim aksaklıkları geride kalmaya başlayacak. Geçmiş konu ve olayları aşarak daha etkili bir çözüm arayışına geçebilirsiniz.

  Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği ve arttığı bir dönem içinde olacaksınız.Ortaklaşa işlerinizde güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artmaya başlıyor. Ayrıca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşecek. Kendi özel hayatınıza ve yaratıcılık alanlarınıza bu kadar gömülü olmanız, sizi merak eden arkadaşlarınızla aranızda sorunlar oluşmasına neden olabilir. Alacağınız bazı kararlar sizi zorlayacak.

  Mayıs ayı sonu arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artacak. Ay sonu özel hayatınızda ve ilişkilerinizde, özellikle toplum önü yerlerde tartışmalar ve sürtüşmeler oluşabilir. Ayrıca dinlenmek isteyecek ve paylaşım halinde olmak istemeyeceksiniz.
  Kaynak:astrolojiburc.com​