Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  2.991
  Yengeç Burcunun Erkeği


  Yengeç burcu erkeğine nasıl davrandığınıza dikkat etmeniz gerekir. Her şeyden önce karşınızda çok duyarlı bir adam vardır. Terbiyeli ve naziktir. İlişkilerine ve arkadaşlarına özen gösterir, kimseye saygısızlık etmez. Ancak onun ilgisini çekmek de o kadar kolay değildir. Ancak onun ilgisini çekmek de o kadar kolay değildir. Bir kere temizlik onun için bir hastalık düzeyindedir. Dağınıklıktan hiç mi hiç hoşlanmaz. Derli toplu, sade ve zarif insanlar ister çevresinde. Yalandan da nefret eder ve yalanı kolay kolay affetmez. Üstelik sezgileri güçlüdür. Söylenenlerin hangisinin yalan hangisinin doğru olduğunu anında anlar ve tepkilerini buna göre ayarlar. Hesap kitapla arası yoktur. Bu yüzden para meselelerinde oldukça yeteneksizdir, iyi bir ekonomist olmasına rağmen. Özel hayatında şunu aldın, bunu verdim yapmaz.

  Yengeç Burcu Erkeği Matematik gibi konulardan da anlamaz. Ancak insan ilişkileriyle ilgili konularda çok iyi hesap yapar ve genellikle yanlış adım atmaz. Suyu çok sever ve aşırı titizdir. Her gün banyo yapar, denize girmeye bayılır, iyi yüzücüdür. Su sporları onun tutkularındandır. Annesine düşkün olması kimi zaman hayatını çok zorlaştırabilir. Özellikle ilişkilerinde bu çok büyük sorunlara yol açabilir.

  Yengeç erkeği tıpkı bu burcun kadını gibi duygusal ve hassas yapılıdır. Karşısındaki kadını kırmaktan hoşlanmaz, her zaman terbiyesini, efendiliğini korur. Üstelik evlendiğinde ailesine ve eşine düşkün, yuvasına bağlı biri olacaktır. Bu yüzden onunla evlenecek kadının çok ama çok şanslı olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Ama tabii bu erkekle her şeyin güllük gülistanlık olacağı anlamına gelmez bu. Çünkü yengeç erkeği her şeyden önce çok çekingendir. Öyle görünmese bile öyledir. Demek istediğimiz, bu erkek duygularını açmakta güçlük çeker. Doğru sözlerini bulmak için ne kadar kafa patlatırsa patlatsın, önceden ne kadar plan yaparsa yapsın iş itiraf anına geldiğinde bu erkek konuşamaz ve hareketi daima karşısındakinden bekler. Bir özelliği de kıskanç olmasıdır. Yengeç erkekleri kadınlarıyla gurur duyabilmeyi isterler.

  Alıntı