Yengeç burcu kadınının özellikleri

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  2.991
  Yengeç Burcu Kadını 2012


  Yengeç burcunun kadınları; Çekingen, iyi niyetli, hassas ve romantik bir tiptir. İnsanlar onu anlamakta zorlanabilirler, çünkü değişkenlik özelliği taşır. Ayrıca çok kolay ağlar, çok kolay hüzünlenir. Üzücü bir haber, acıklı bir film, hüzünlü bir şarkı onu hemen ağlatabilir. Sevgi onun için çok değerlidir. Ayrıca neşeli, eğlenceli, gülmeyi eğlenmeyi seven biridir.


  Yengeç burcu kadınının özellikleri; Kısa süreli maceralardan pek hoşlanmaz. Yolculuk etmeyi çok sever. Özellikledeniz yolculuklarına bayılır. Bir kusurundan söz etmemiz gerekirse dedikodu diyebiliriz. Kendisinden söz etmekten hiç hoşlanmayan bu kadın başkalarından söz etmeye bayılır ama iyi niyetli olduğu için dedikodusu çok da zararlı değildir. Çocukları çok sever. Hatta çocukları yüzünden hayatındaki başka her şeyi kolaylıkla feda edebilir. İdeal anneler Yengeç burcundan çıkar. Ayrıca tıpkı bu burcun erkeği gibi o da annesine aşırı düşkündür.

  Yengeç burcu kadının nazlı bir güzelliği vardır. Son derece duygusal ve iyi niyetli olduğu yüzünden bile belli olur. Böyle göründüğü için onun birkaç tatlı söz ve göz alıcı jestle baştan çıkaracağını düşünenler ise kesinlikle yanılıyor demektir. Çünkü Yengeç kadınıyla hayat ve aşk o kadar da kolay değildir. Bir kere ruh hali kolaylıkla değişir, başka birinin sadece birkaç dakika canının sıkılmasına yol açacak türden basit bir olay Yengeç kadını için günlerce sürecek türden bir keder anlamına gelebilir.

  [​IMG]

  Yengeç kadının en önemli özelliklerinden biri de hüzünlüyken çok neşeli görünmeyi her zaman başarmasıdır. Çekingen ve hassas Yengeç kadını aynı zamanda çok gururludur ve en zayıf olduğu zamanlarda bunu başkaları, özellikle de erkekler görsün istemez. Bu yüzden de ona nerede ne zaman nasıl davranacağınız sizin için daima bir muamma olarak kalır. Ama şikayet etmeyin, belki de bu kadının en önemli özelliklerinden biri de karşısında rol yapılmasına dayanamamasıdır. Ona daima olduğu gibi görünecek bir erkeği seçer. Bir de sevgi sözleri söylemekten kaçınan, bunu ayıp sayan ya da utanan bir adamın Yengeç kadınıyla başarılı olması çok zordur. Yengeç kadını için açık sözlülük insanoğlunun en önemli özelliklerindendir.

  Alıntı