Yengeç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  2012 Mart ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Mart 2012 Yengeç burç yorumu


  2012 yılı mart ayında Yengeç burçlarını neler bekliyor?

  Yengeç burçları bu aya kişisel istekleriniz ön planda olarak başlayacaksınız.

  3 Mart itibariyle kendinize olan aşırı güveninizdenkaynaklı olarak özel hayatınızda işler istediğiniz gibi şekillenmeyebilir. Beraber olduğunuz insanla bir sürtüşme veya yarış içine girmeniz mümkün. Diğer taraftan iş alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Özellikle parasal konularda duygusal stresler yaşamanıza neden olabilir.Bu dönem aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ödeme, borçlanmanıza veya sizden borç istenmesine neden olabilir.

  Çarşamba günü itibarıyla, iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor. Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Yine 14 Mart'tan sonra sizin ev ve ailehayatınızda gerilemeye başlayacak olan satürn, ,ailenizle ilgili almanız gereken kararlarda zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir, bir ev alım,satımı, dekorasyon, tadilat gibi işleriniz varsa, bu konularda gecikmeler ve sorunlar oluşabilir. Düzeltmeye çalıştığınız ilişkinizde bazı sorunlar yeniden yüzeye çıkabilir.

  21 Mart'dan sonra, ani ve beklenmedik oluşumlar sizi şaşırtabilir. Fırsatlarınız yüksek olacak. Özellikle iş ve kariyer alanlarınızda farklı ilişkiler ve şanslar sizleri bekliyor olacak. Bu dönem sakin durmaya özen gösterin. Ay sonu ise, eviniz ve ailenizhızlı bir haftanın ardından sizin kaleniz gibi olabilir. Özellikle mart ayında keyfinizi evinizde veya aile ortamlarınızda çıkartmaya meyilli olacaksınız.

  Alıntı